Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ivır Zıvır

+3
Adèle Beaumont
Lillian Beaumont
Adelaide Mondierre
7 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 8:54 pm

Kendi kurgunuzla da gelebilirsiniz. Sadece arıyorum, bol bol rp yapmaya çalışıyorum. Yoğun lise hayatımda tek oyalanma aracım bu çünkü. Kafamı böyle dağıtıyorum. Tanıdık, tanımadık önemli değil. Tanışırız. Çabuk kaynaşır, kurguya çabuk alışırım.

https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/nemesis-ntikam-tanrcas-t3461.htm

- Anne tarafından bir kuzen arıyorum ilk önce. Tabiki tarafı, binası, soyadı önemli değil. Benim yaşıtım veya benden bir-iki yaş büyük olabilir. Büyükannemin yanındayken sık sık büyükannemlerde konaklamaya gelecek ve beni yalnız bırakmayacak. Birbirimiz için kardeşten öte olacağız. [ Melanie Moreau ]

- Annem okulda büyükannemin izinde daha iyi ve daha da arkadaş canlısı olacağımdan korkuyor. Binamdan aşırı memnun olsada benim tamamen iyilik meleği olduğumu sanıyor, çünkü beni tanımaya hiç fırsatı olmadı. Tarafı karanlık olan profesörü görevlendirerek beni de karanlığa çekmek istiyor. Ben bu profesörle hiç iyi anlaşamayacağım.

- Bana platonik olacak bir erkek arıyorum. Ama partnerim olmak isteyen olursada olur. Her binadan olabilir, benden büyük olsun yeter. Ünlüsünün yakışıklı olmasıda önemli tabi. xD

- Devamlı benimle takılan bir kız bir de erkek arıyorum. İkiside yaşıtım veya bir yaş büyük olsun. Binaları farketmez. Birbirleri ilede çok iyi olmalılar ama. Hatta belkide birbirlerini seviyor olabilirler bilemem. xP Benim gibi eğlenceyi seven, konuşkan kişiler olursa sevinirim. Okula başladığımızdan beri asla ayrılmamış bir üçlü olacağız. [ Jewelle Latona & Nathaniel Morel ]

- Aşırı adaletsiz ve bencil bir kız arıyorum. Tabiki genelde ya Ravenclaw olur ya da Slytherin. Yaşıtım olursa sevinirim. Davranışlarından rahatsız olduğum için devamlı atıştığım biri olacak. Ergenlik çağında bu sözlü atışma, birkaç büyü yollama veya saç baş dalma olsa da büyüdükçe kanlı bir hal almaya başlayacak. Ölesiye nefret edeceğiz birbirimizden. [ Irına Crysania ]

- Birde içideki Nemesis\'i bilen bir kişi istiyorum. Yetişkin veya öğrenci olabilir. Bulması zor ama ya zihinfendar ya da görücü olursa daha kolay olur. Benim neler planladığımı biliyor veya sonuçlarını görüyor. Bundan aşırı derecede rahatsız. Bana defalarca engel olmaya çalışacak. Adaletin, iyiliğin bu demek olmadığını söyleyecek ama nafile... Onu asla dinlemeden kafamın dikine gideceğim. [ Lorinna Granuerre ]

En son Maurellé Nemesis Argyris tarafından Salı Kas. 17, 2009 9:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Adelaide Mondierre

Adelaide Mondierre

Doğum tarihi : 03/06/96
Mücadele Tarafı : Uğraşmıyor.
Sihirsel Soy : Ela - Gökçe melezi.
Evcil Hayvanı : Adel.

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Geri: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 8:54 pm

4. şık uygundur. Razz
Lillian Beaumont
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lillian Beaumont

Mücadele Tarafı : Diğeri.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ivır Zıvır Left_bar_bleue100/100Ivır Zıvır Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Ivır Zıvır Left_bar_bleue30/60Ivır Zıvır Empty_bar_bleue  (30/60)

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Geri: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 9:03 pm

- Birde içideki Nemesis'i bilen bir kişi istiyorum. Yetişkin veya öğrenci olabilir. Bulması zor ama ya zihinfendar ya da görücü olursa daha kolay olur. Benim neler planladığımı biliyor veya sonuçlarını görüyor. Bundan aşırı derecede rahatsız. Bana defalarca engel olmaya çalışacak. Adaletin, iyiliğin bu demek olmadığını söyleyecek ama nafile... Onu asla dinlemeden kafamın dikine gideceğim.

^^.
Misafir
Misafir

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Geri: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 9:08 pm

Süper. Ben geliyorum senin lejantına o zaman Sıla. xD
Tanışmıştık galiba ben ilk üye olduğum eski zamanlarda. Very Happy

Merve - diyorum sakıncası yoksa Smile - bahsettiğin yerde böyle fazla iyi niyetli ve yeteneği buna uygun biri olursa daha rahat olacak sanki. xD Sana birinciyi önerebilirim, veya güzel bir kurgu yapabiliriz. *-*
Lillian Beaumont
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lillian Beaumont

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Ivır Zıvır Left_bar_bleue30/60Ivır Zıvır Empty_bar_bleue  (30/60)

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Geri: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 9:12 pm

Tabi ki sakıncası yok. ^^ O zaman şöyle diyelim. Nathaniel Morel karakterimi 4'e olabilir. Bunu da 1.
Misafir
Misafir

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Geri: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 9:37 pm

Tamam o zaman Nathaniel konusunda Sıla da fikrini belirtsin, onunla da iyi olmalı nede olsa. Ama ben onay veriyorum. xD

Kuzenim olman konusundaysa çok sevindim. Lejantın varsa ben senin lejantına gelirim. Modelim icon özürlüsü olduğundan ona icon yapacağım. *-*
Adèle Beaumont
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Adèle Beaumont

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Ivır Zıvır Left_bar_bleue0/0Ivır Zıvır Empty_bar_bleue  (0/0)

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Geri: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 9:39 pm

Ehehe. Tamamdır o zaman. Lejant var. ^^
Bridget Quixie

Bridget Quixie

Doğum tarihi : 25/04/60

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Geri: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 9:44 pm

Aslında Crystal ile Maurelle'in bir kurgusu olsun istiyorum ama aklıma bir şey gelmiyor. Doğrusu Maurelle'in tam nasıl biri olduğunu kavrayamadım. Ucube mi asil mi ? Razz Neyse aklına gelen bir kurgu varsa uygulayabiliriz.
Misafir
Misafir

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Geri: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 9:59 pm

Ucube yok artık, bu kız oldukça popüler ve herkesle anlaşan bir kız Buss. O eski kurguydu. Bu kız Yunan ve açıkçası kendisi farketmese bile tam bir Slytherin. Yunan tanrıçası, adaleti nefret ve kinle yerine getiren Nemesis'in vücut bulmuş hali gibi birşey. Aslında niyeti iyi gibi görünüyor, şeytan da bir melektir sonuçta. xD

Bridget Quixie

Bridget Quixie

Doğum tarihi : 25/04/60

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Geri: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 10:02 pm

Bii kurgu bulmam laazııım.
Misafir
Misafir

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Geri: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 11:10 pm

Bulacağız, elele verirsek başarabiliriz Buce.
Irina Crysania

Irina Crysania

Sihirsel Soy : Melez.

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Geri: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 2:10 am

Alıntı :
- Aşırı adaletsiz ve bencil bir kız arıyorum. Tabiki genelde ya Ravenclaw olur ya da Slytherin. Yaşıtım olursa sevinirim. Davranışlarından rahatsız olduğum için devamlı atıştığım biri olacak. Ergenlik çağında bu sözlü atışma, birkaç büyü yollama veya saç baş dalma olsa da büyüdükçe kanlı bir hal almaya başlayacak. Ölesiye nefret edeceğiz birbirimizden.
İtiraf ediyorum ki iki buçuk yıllık rpg yaşantım boyunca hiç düşman kurgusu denemedim. Bu konuda ne kadar başarılı olacağım konusunda bir fikrim olmasa, hatta başarı konusunda sana garanti veremeyecek olsam da burasının Irina'ya uygun olduğunu düşünüyorum. ^^
Misafir
Misafir

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Geri: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 3:08 pm

Eminim başaracaksındır, ben de sadece bir kez denedim çünkü. Çok birşey beklemiyorum zaten, güzel olacaktır bence. Ekliyorum o zaman. *-*
Lorinna Granuerre

Lorinna Granuerre

Doğum tarihi : 06/11/93
Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Geri: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 9:11 pm

Birde
içideki Nemesis\'i bilen bir kişi istiyorum. Yetişkin veya öğrenci
olabilir. Bulması zor ama ya zihinfendar ya da görücü olursa daha kolay
olur. Benim neler planladığımı biliyor veya sonuçlarını görüyor. Bundan
aşırı derecede rahatsız. Bana defalarca engel olmaya çalışacak.
Adaletin, iyiliğin bu demek olmadığını söyleyecek ama nafile... Onu
asla dinlemeden kafamın dikine gideceğim.
Misafir
Misafir

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Geri: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 9:20 pm

Tam senlik Nağz, bir de dudağını yesen tam işime burnunu sokan Bella olacaksın yaniii. xD Ekliyorum büüüükanneeğ. *-*
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Doğum tarihi : 22/10/93

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Takım Kaptanı & Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Ivır Zıvır Left_bar_bleue98/100Ivır Zıvır Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Geri: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 12:55 pm

Ase bana kurgu bulsun, Aseyle Merve düşman olsun.
Misafir
Misafir

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Geri: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 3:44 pm

Bebekliklerinden beri tanışan iki çocuk olsun Meymeğ ve Ase. Birbirleri ile hiç iyi geçinenememiş olsunlar. Meymeğ, Ase'nin annesinin hayalindeki kız olsun, yani Ase'nin tam zıttı. Falan filan fish mekan. xD
Misafir
Misafir

Ivır Zıvır Empty
MesajKonu: Geri: Ivır Zıvır   Ivır Zıvır Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:03 pm

Yok mu arttıran? Bir partner çıkmadı bana aşk olsun. *-*

Ivır Zıvır
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ivır Zıvır. *-*
» Ivır Zıvır. x2