Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nemesis * İntikam Tanrıçası

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Nemesis * İntikam Tanrıçası Empty
MesajKonu: Nemesis * İntikam Tanrıçası   Nemesis * İntikam Tanrıçası Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 2:32 pm

[ M a u r e l l é N e m e s i s A r g y r i s ]

"Bir de ölümcül Nyx (Gece) Nemesis'i doğurdu, fani insana acı vermek için"

İyiliği kötülükle savunan bu güzel, bilmez ki şeytanın elçisidir.

Maurellé sevgisiz ve yalnız büyümüş bir kızdır. Annesi güzelliğiyle dillere destan olmuş, adını Gece'den almış bir cadıdır. Babası ise büyüler ve asa kullanımı konusunda usta, karanlık büyücüdür. Maurellé doğduğu günden itibaren nefretle, kibirle ve hırsla büyütülmüştür. Annesi ile babası beş yaşına kadar onunla ilgilenseder de daha sonra Mau onların yüzünü bile göremez olmuştur. Beş yaşına bastığında, büyükannesinin yanına gönderilmiştir. Yunanistan'da ki en ünlü cadılardan olan büyükannesi iksir dalında başarılı, saçları ağarmış bir veeladır. Hep kinle yetiştirilmiş bu kızı, büyükannesi eğitmeye ve bir hamur gibi ona şekil vermeye başlar. Mau büyüdükçe zarif, asil, mutlu ve güzel olmaktadır. Ailesinin onun yürüyeceği yolu çoktan çizdiğini okula başlamadan bir yıl öncesinde fark eder. Aslında hiç istemediği bir yolda ilerlemektedir. Ailesinin ondan gururlu ve bencil olmasını, insanları bir hiç uğruna katletmesini istediğini fark eder. Maurellé bunları yapamayacak kadar sevgi dolu ve akıllı olarak yetiştirilmiştir büyükannesi tarafından. Anne ve babasının bu benciliğinin sebebini okula başladığı yıl daha iyi anlar. Lord'u tanır, hem de onu temsil eden bir binada. Lord'a kendisini çok fazla yakın hissetse de onun caniliğinin sebebini saçma bulur. Her ne kadar bir Hufflepuff olmasa da Mau dünyadaki adaleti değiştirmeye ant içer. O zaman büyükannesinin ona küçükken anlattığı hikayelerin anlamını çözmeye başlar. Maurellé aslında Tanrıça Nemesis'dir. Dünya'ya intikam almak, kötüleri cezalandırmak için gelmiş acımasız, kin dolu bir tanrıçadır aslında Mau. En azından buna gönülden inanır. Veela ırkıyla da ilişkisinin bu yüzden olduğunu düşünür. Slytherin'e seçilmesinin tek nedeni de aslında içinde yaşayan, iyiliği temsil eden şeytandır. Bunun haricinde oldukça neşeli, arkadaş canlısı, kibar, zeki ve cesur bir kızdır Mau. Arkadaşlarına, profesörlerine, doğaya, derslerine, kitaplara oldukça değer verir. Kimseye, kendisine kötülük etmediği sürece kötü davranmayan dünya tatlısı bir cadıdır. Gevezedir ama aynı zamanda iyi bir dinleyici olabilir. İçindeki karanlığı ailesinden başka kimse bilmez.

Şeytansa her daim cezbedici ve karşı konulamaz derecede seksidir.

Dalgalı, kahverengi saçları beline kadar uzanan güzel yüzlü bir kızdır. Yüzünün tam ortasındaki burnu hafif kalkık, oldukça biçimlidir. Gözleri sanki özenle yerleştirilmiş iki boncuk kadar mavi ve durudur. Her daim düşünceli bir parıldamayla aydınlanır. Dolgun kırmızı dudakları aralandığında görülen bembeyaz dişleri ile gülümsediğinde çevresindekileri büyüleyebilmektedir. Yüzü genelde sevinçle parıldar, beyaz tenli bir kızdır. Ayrıca ince ve uzun boylu bir kızdır. Her adımında bir özgüven ve asalet yayılır, saçları gururla dalgalanır. Dik yürür, tıpkı hayata karşıda dimdik olduğu gibi.

En son Maurellé Nemesis Argyris tarafından Salı Kas. 17, 2009 10:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nemesis * İntikam Tanrıçası   Nemesis * İntikam Tanrıçası Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 2:33 pm

[ L e j a n t ]

Ayrıntılı Kurgu + İcon

Nathaniel Morel

Nemesis * İntikam Tanrıçası Apjsqf

[
Seni ve Jewelle'i tanıştıran ve hala birarada tutan hassas nokta olduğumun farkındayım. Jewelle pervasızdır, çabuk unutur ama senin uzun süre unutamayacağını biliyorum. Ama biliyorsun ben her daim yanında olacağım,çünkü en iyi arkadaşınım. Onu da artık kafana takma, yeniden en eski saf halinize dönebilmenizi o kadar diliyorum ki. Hem Cassandra da en iyisini hak ediyor. Belkide benim hafif zıttım olduğun için seninle o kadar iyi anlaşıyoruz. İlk gün kompartmanda senin ağzından lafları zorla aldığımı hatırlıyorum. İtiraf etmeliyim ki seni konuşturmak için veela büyümü bile kullandım. Ama değdi, o sessiz çocuğun içinde bir cevher varmış meğer. Sen de benim içimdeki Nemesis'i biliyorsun. Sert tavırlarınla, asabiliğinle sanki seni bana o gönderdi Nathan. Ölene kadar dostum olarak kalacaksın, senin varlığın bana güç veriyor çünkü. ]

En son Maurellé Nemesis Argyris tarafından Ptsi Kas. 30, 2009 9:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Joseph Màphael
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Joseph Màphael

Mücadele Tarafı : Sessizlik.
Sihirsel Soy : safkan.
Evcil Hayvanı : zula, siyah bir danua.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Nemesis * İntikam Tanrıçası Left_bar_bleue100/100Nemesis * İntikam Tanrıçası Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Nemesis * İntikam Tanrıçası Left_bar_bleue0/0Nemesis * İntikam Tanrıçası Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Nemesis * İntikam Tanrıçası   Nemesis * İntikam Tanrıçası Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 11:59 pm

Bende böyle eklisin.

Alıntı :
Maurellè, Jewelle ile "dostluğumuzun" başlamasına sebep olan kişi. Aslında hogwartsta tanıştığım ilk kişi bile denilebilir. İlk sene tek anlaşabildiğim dostum, hatta tek dostum oydu. Beraber takılırdık. Ancak Jewelle ile tanıştık. O zamanlar Jewy ile aramı bile yapmaya çalışmıştı. Güvendiğim sayılı kişilerden biridir o. Kompartımanda karşılaştığımız ilk gün, benim içimdeki gerçek "ben"i ortaya çıkardı. Ve gerçek benden korkmadı. Belki de bu yüzden onu yakınım olarak, sanki hiç sahip olmadığım bir kız kardeş ya da varlığından haberdar olmadığım bir ikiz gibi. Her ne kadar zıt olsakta, beni anlayan ve yargılamayan yegane kişilerden biri. Sahip olduğum tek hazinem bile diyebilirim. Onu koruyup kollamak, artık bir görevden çok istek, arzu benim için. Sonsuza kadar sürecek olan dostluğumuz adına, onu sonsuza kadar seveceğim.

Nemesis * İntikam Tanrıçası 675bnc x Nemesis * İntikam Tanrıçası 2jb4pde x Nemesis * İntikam Tanrıçası 2wnd8qp x Nemesis * İntikam Tanrıçası Apjsqf x Nemesis * İntikam Tanrıçası Cole06
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nemesis * İntikam Tanrıçası   Nemesis * İntikam Tanrıçası Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:17 pm

Ekledim. *-*
Lucía del Nieves
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Lucía del Nieves

Doğum tarihi : 03/06/97
Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan, ancak kendisinin bundan haberi yok.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Nemesis * İntikam Tanrıçası Left_bar_bleue100/100Nemesis * İntikam Tanrıçası Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Nemesis * İntikam Tanrıçası Left_bar_bleue0/0Nemesis * İntikam Tanrıçası Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Nemesis * İntikam Tanrıçası   Nemesis * İntikam Tanrıçası Icon_minitimeSalı Ara. 01, 2009 8:42 pm

Nemesis * İntikam Tanrıçası 2j1wsbdNemesis * İntikam Tanrıçası 314ou4hNemesis * İntikam Tanrıçası 2uot6hv
Kurgu lejantımdaaa.

Jewelle'ın iconları da geliyoor.
Edit:
Geldi.

Nemesis * İntikam Tanrıçası Ohpaintbrush_set27-009 Nemesis * İntikam Tanrıçası Ohpaintbrush_set27-010
Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nemesis * İntikam Tanrıçası   Nemesis * İntikam Tanrıçası Icon_minitimeSalı Ara. 01, 2009 8:46 pm

Yarın kesin ekleyeceğim beybii. xD

Nemesis * İntikam Tanrıçası
1 sayfadaki 1 sayfası