Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yepyeni bir ben

2 posters
YazarMesaj
Lorina Brown

Lorina Brown

Doğum tarihi : 08/05/96
Sihirsel Soy : Safkan..
Evcil Hayvanı : Sum , sumer

Yepyeni bir ben Empty
MesajKonu: Yepyeni bir ben   Yepyeni bir ben Icon_minitimePtsi Kas. 02, 2009 2:26 pm

Arkadaşlar yeni bir başlangıçla aranıza tam olarak dönmüş bulunmaktayım.Yine phoenixsiz olmuyor.Neyse adımı değiştirdim.Güzel bir ünlü buluncada ünlümü değiştirmeyi düşünüyorum.Neyse fazla anlattığımı düşünüp bu yeni karekterimi anlatayım.

Lorina Brown gerektiğinde uysal gerektiğinde ise hırçın bir kız.Fazla düşünmeden karar verdiği için daha önce bir çok kez başı yanmış.Bir kardeşi var.Leitha Brown.Lorina Letiha kadar sıcakkanlı ve iyimser değil.Fakat çevresi geniş.Kendini bu yıl farklı olayların beklediğini düşünüyor.Bazı sırları var ve bu sırları içine dert olacak falan.

Aradıklarıma geçersekte;

Bir anne (pek sanmıyorum ama denemekte yarar var.)
Ona sırlarını açabileceği bir arkadaşı(5 ve 4 olabilir.Ama küçük olmamalı.Sonuçta sırlarımı öyle herkese anlatamam.)
Benim başbelası olduğumu düşündüğü halde beni seven bir Sly'li
Bulamayacağımı bilsemde bir partner(Her türlü bina olur.Benden büyük veya yaşıt olsa daha iyi olur.)
Canımdan çok sevdiğim bir öğrenci(erkek olsa çok daha iyi olur ama kızada razıyım)

Başka kurgu olursada sorun değil ama bunları bulayım yeter heralde...
Leitha Brown

Doğum tarihi : 08/05/97
Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Safkanımsı
Evcil Hayvanı : Leit

Yepyeni bir ben Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni bir ben   Yepyeni bir ben Icon_minitimePtsi Kas. 02, 2009 2:42 pm

Bende bunu bekliyordum.Neyse yerim belli zaten Ayriyetten birşeyler eklenecekse bir pm yakınındayım xD

Yepyeni bir ben
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» >> Yepyeni Bir Lord !