Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Charlie

2 posters
YazarMesaj
Ian B. Widmore

Ian B. Widmore

Mücadele Tarafı : Dark Side
Sihirsel Soy : Soysuz

Charlie Empty
MesajKonu: Charlie   Charlie Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 1:42 pm

Ad" Charlie Bryan
Soyad" Pace
Sorular"
>>
Bir düelloda karşınızda ki kişi yere düştü. Sizin onu yenme şansınız var. Ancak bu arkadan saldırma olur çünkü çok zor durumda. Ona saldırırmıydınız? Neden?"

~~ Saldırırdım. Fakat buna saldırma denmeyecek şekilde. Yani etkisiz hale getirirdim. Karşımdaki kişinin ne yapacağını bilemem. Bu yüzden onu etkisiz hale getiririm.

>> En sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz büyü nedir? Neden?"

~~ Carpe Portus - Yakın mesafede cisimlenme en çok ilgimi çeken konudur. Her türlü stratejiyi yaratıp karşımdakine saldırmak için ideal bir büyü. Bana saldıracağı anda başka bir yere cisimlenebilirim.

>>
Hogwarts'a gelirken bir büyü öğrendiniz mi? Onu yaparken zorlandınız mı? Eğer zorlandıysanız bunun nedenleri neler?"

~~ Lumos vb. basit büyüler. Standar Büyüler Kitabı sayesinde öğrendim. Zorlanmadım diyebilirim.

>>
Büyük bir koridordasınız ileride dört kapı var. Kapılardan biri siyah, diğeri beyaz, ortadaki gri ve en sağdaki tahta renginde hangisni seçersiniz? Neden?"

~~ Aslında ilginç bir soru. Beyaz olanı seçerdim. Arkasındakinin de aydınlık olabileceğini düşündüğümden dolayı. Aslında asamı doğrultmadan hiçbir kapıyı açmam.
http://atesokurpg.roleplaylife.net
Beatrix Monchrétien

Beatrix Monchrétien

Sihirsel Soy : özkan.
Evcil Hayvanı : Trix.

Charlie Empty
MesajKonu: Geri: Charlie   Charlie Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 5:40 pm

Hufflepuff.

Charlie
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-