Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

I l m a r i n e n .

2 posters
YazarMesaj
Nyx Nëasson

Nyx Nëasson

Mücadele Tarafı : Kendisi.
Sihirsel Soy : Bilinmiyor.

I l m a r i n e n . Empty
MesajKonu: I l m a r i n e n .   I l m a r i n e n . Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 9:09 pm

Sırf can sıkıntısı başlığı açış amacım aslında. Öyle sırayla gideceğim sanırım resimler çok uyumsuzsa sonraya da bırakabilitem var. Tabi 7/24 psde olmadığımdan sabırlı olmanızı isteyeceğim falan bir de bir anda iki-üç takım yapmayabilirim arada sıkılıpta yaparsam pm atarım muhtemelen sürekli başlığa bakma derdine sokmayayım diye. Düzgün bir takım yapabilmem için uyumlu ve renkli resimler tercih etsem de bulamıyorsanız sorun değil. Resimleri sevmezsem veya daha hoşlandığım resimler görürsem isteğinize bağlı kalmayabilirim önceden belirteyim de ben sonra "niye bundan yapmadın" gibi sorunlarla gelmeyin. Hı resim vermezseniz bulmaya uğraşmam direk başvuruyu geçersiz sayarım. Genellikle arkaplan değişimine gitmiyorum ama isteğe göre o da olur. Özel brush, font, icon, renklendirme veya ne bileyim siyah-beyaz resmi renklendirme isteği alındığı gibi başvurunun sonuna minicik bir not düşerseniz nick değişimi yüzünden yabana gitmemesi için değiştirilebilir dosyayı da saklayabilirim.

Bilecekleriniz falan bu kadar işte öyle. Yazı da amma uzamış tamam sustum ben.

Ünlü adı:
Galeri/resim linki:
Arkaplan linki -isteğe göre-:
Yazılacak yazı:
Ek istek:
Aaron Roviun

Aaron Roviun

I l m a r i n e n . Empty
MesajKonu: Geri: I l m a r i n e n .   I l m a r i n e n . Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 1:31 pm

Edit.

I l m a r i n e n .
1 sayfadaki 1 sayfası