Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Josephine Beaufort.

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Josephine Beaufort. Empty
MesajKonu: Josephine Beaufort.   Josephine Beaufort. Icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 8:43 pm

Josephine Beaufort. 9gdlwl

- Orléans, Fransa 29.02.1988 / 22:45 -

Şiddetli ve bir o kadar da ürpertici yağmurun, camlara, kırmak istercesine çarparken çıkardığı seslerle birleşen tiz inildemeler durmak bilmiyordu. Bay Beaufort, tahta kapının önünde telaş ve sabırsızlıkla volta atıp dururken, onunla birlikte beş yıldır iyice bağlandığı kedisi Stenfold da onu takip ederek, bir nevi refakatçi görevi görüyordu. Evet, telaşlıydı. Bayan Beaufort, bir ay erken doğurmak üzereydi ve ondan önceki sekiz ayın pek de mükemmel geçtiği söylenemezdi. Doktora göre, bu çok zorlu bir doğum olacaktı ve ölümle sonuçlanma ihtimali vardı. Biliyorum, her doğumun ölümle sonuçlanma ihtimali vardır. Belki de her sokağa çıkışın. Fakat bu farklıydı. Bay Beaufort, bunu hissediyordu, birinin öleceğini biliyor gibiydi. Ama her zamanki gibi yine yanılmış olmayı umuyordu. Çünkü; yapamazdı. Tek başına, Josephine'siz... Çocuğunun annesiz büyümesini de istemiyordu. Ama, hayır. Bu ihtimali düşünmesi başlı başına bir hataydı. Kimse ölmeyecekti. Bay Beaufort, karısını ve doğacak olan kızını düşünerek, bir Noel gecesi hayal etmeye çalıştı. Hayalindeki kız, kıpkızıl saçlarını annesinden, yeşil, belki de hafiften maviye çalan gözlerini babasından, yani kendisinden almıştı. Bu hayalin gerçekleşmesi, Bay Beaufort'un o anda istediği tek şeydi.

Fakat, olmadı.
- Orléans, Fransa 29.02.1988 / 23:46 -

Sonunda, insanın tüylerini ürperten o tiz inildemeler son bulduğunda, evde derin bir sessizlik oldu. Sadece Bay Beaufort'un, heyecanla ve aynı zamanda bunun fırtına öncesi sessizlik olması korkusuyla çarpan kalbi ile Stenfold'un ince ayak sesleri duyuluyordu. Bebek ağlamıyor, Bayan Beaufort inildemiyordu. Korkmaya başlamıştı. Birden tüm evde yankılanan ağlama sesi, Bay Beaufort'un tökezleyip, telofonluğa çarpmasına neden olmuştu. Fakat, şu an bunu umursadığı yoktu. Bu tiz ağlama sesiyle birazcık rahatlayabilmiş olsa da, karısı Josephine'inin durumunu hâlâ merak ediyordu.

Tahta kapı açıldı. Elinde bir havluya sarınmış, küçük Beaufort'la birlikte kapının pervazında duran doktor, kızın soluk alması için havluyu çenesinden aşağı doğru çekerek, kararsız bakışlarla Bay Beaufort'u süzüyordu. O'ysa, ani bir hareketle kızının yanına gelerek, onun yumuşacık yanağını elinin tersiyle okşadı. Bir babanın, sekiz aydır hasretle beklediği kızına ilk bakışı, ilk dokunuşu... Küçük Beaufort'un hatları, aynen tahmin ettiği gibi olmuştu. Kıpkızıl saçlar, turkuaz olarak da adlandırabileceğimiz maviye çalan yeşil renginde gözler, küçücük burnunun üstündeki belli belirsiz çiller... "Aynı annesi gibi." diye düşündü Bay Beaufort, karşısındaki masum yüze bakarken. Tam o anda Josephine aklına gelmişti. Kafasını aniden kaldırarak telaşlı gözlerle doktoru süzdü. "Ya Josephine?" Doktor, cevap vermeye korkuyormuş gibiydi. Kimbilir, belki de kendini suçlu hissediyordu, O'nu koruyamadığı, kurtaramadığı için. Bilmiyordu ki doğanın kanunu böyleydi. Bir yerde biri doğarken, başka bir yerde biri ölürdü. Fakat küçük Beaufort'un, daha doğrusu Küçük Josephine'in talihsizliğiydi, o başka birisinin, annesi olması.

Josephine Beaufort. 2hq4htd
Özellikleri ~

Duygusal
Zeki
Çalışkan
Sosyal
Meraklı
Uykucu
Hazırcevap
Adaletli

Josephine Beaufort. Stone034
Sevdikleri ~

Kitap okumak
Film izlemek
İnsanlar
Sosyalleşmek
Beyaz
Müzik dinlemek
Uyumak
Fotoğraf çekmek
Deniz kenarında yalnız kalıp, kitap okumak

Josephine Beaufort. Stone016
Sevmedikleri ~

Anti-İnsanlık*lar.
Böcekler
Adaletsizler
Kendini tanımayanlar
Antipatikler
Eline koluna hakim olamayan tipler
Şımarıklar !
Arkasından konuşanlar
Kendilerini bulunmaz hint kumaşı sananlar.

Icons:
Spoiler:

En son Josephine Beaufort tarafından Paz Ekim 18, 2009 9:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Josephine Beaufort.   Josephine Beaufort. Icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 9:15 pm

• İ L İ Ş K İ L E R •

Eklenmek için:
Spoiler:

Josephine Beaufort. Ohpaintbrush_set27-009
Jewelle Latona; Biricik kuzenim. Annesinin kötü zamanlarında ona destek olmuştum. Hatırlıyorum da, Jewelle'nin durumu ne kadar da kötüydü, ne kadar da üzgündü. Kuzeninin böyle acı çekmesine kimsenin yüreği el vermez. Daha doğrusu, bu kadar sevdiği bir kuzeninin. Onun da kötü zamanlarımda bana destek olmuşluğu vardır hani. Çocukluktan beri bir nevi kardeşlik görevi yaptı bana karşı. Kuzenim, kötü gün dostum, dertlerimi dinleme sabrını gösteren nadir insan.

Josephine Beaufort. Jayww4
Vénuse Latona; bir diğer kuzenim. Jewelle'nin kardeşi. Onun için ne kadar iyilik ve fedakarlık yapsam da, onun beni sevdiğinden emin değilim. Benden nefret ediyor, her hareketimde bir açığımı bulmaya çalışıyor gibi. Kardeşininkine hiç benzemeyen, çıkarcı bir yapısı olduğunu düşünüyorum. Açıkçası korkuyorum da, umarım benim ona gösterdiğim sevgi ve saygıyı zamanla o da bana göstermeye başlar. İyi kız olmak bir yere kadar.

Ivan Miroslav
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Ivan Miroslav

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Josephine Beaufort. Left_bar_bleue97/100Josephine Beaufort. Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Josephine Beaufort. Left_bar_bleue0/0Josephine Beaufort. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Josephine Beaufort.   Josephine Beaufort. Icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 6:14 pm

Josephine Beaufort. Ohpaintbrush_set27-009 Josephine Beaufort. Ohpaintbrush_set27-010
Mm, iki Fransız. Çocukluk arkadaşı olabilirler. Sonra yolları ayırmışlardır falan, bir süre sonra da görüşmeye devam etmişlerdir?
Jewelle Latona için başvuruyoreeeee.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Josephine Beaufort.   Josephine Beaufort. Icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 6:17 pm

Venus'ü ekleyiver.

Josephine Beaufort. 28hputt Josephine Beaufort. Ael5ky Josephine Beaufort. Jayww4 Josephine Beaufort. 2rdw3fc

Açıkcası Venus Josh ile kendini bir tutamıyor. Neredeyse herkesle kavgalı. Ama Josh gibi birini kaybetmeyide istemiyor. O kadar zıtlar ki Josh Venus'e Venus de Josh'a zor dayanıyor. Bir ara onu yarıyolda bırakacaksın diye korkmuştu. Ama daha sonralarda Josh'a alışmaya başladı. Aslında birinden yararlanmadığı zaman hiç olmamıştı. Josephine'den de yararlanır mı yararlanmaz mı orasını zaman gösterir.

Anca bu kadar oldu Diniz (A) Sende bi ara lejanta uğrayıverirsin Josephine Beaufort. Icon_razz
Adelaide Mondierre

Adelaide Mondierre

Doğum tarihi : 03/06/96
Mücadele Tarafı : Uğraşmıyor.
Sihirsel Soy : Ela - Gökçe melezi.
Evcil Hayvanı : Adel.

MesajKonu: Geri: Josephine Beaufort.   Josephine Beaufort. Icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 8:36 pm

Emma Elle Xanei demiş ki:
Josephine Beaufort. Ohpaintbrush_set27-009 Josephine Beaufort. Ohpaintbrush_set27-010
Mm, iki Fransız. Çocukluk arkadaşı olabilirler. Sonra yolları ayırmışlardır falan, bir süre sonra da görüşmeye devam etmişlerdir?
Jewelle Latona için başvuruyoreeeee.
Kuzeniz işte Deniz. Küçüklükten beri birbirimizi seviyoruz. Mrs. Latona kafayı yediğinde, sen kardeşimle bana destek çıktın.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Josephine Beaufort.   Josephine Beaufort. Icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 8:37 pm

Diğer üyeliğe girip mesaj değiştirmektense burdan değişiverim.

Kuzen olduğumuza göre.

Josh'u iyilik meleği gibi görüyor Vénuse. Aslında normalde arkadaşlık edineceği bir tip değil tabii. Ama sonuçta kuzenler. Birbirlerine zorlada olsa katlanıyorlar. Nasıl desem bir nevi içten içe birbirlerine düşmanlar. Habire Vénuse onun açıklarını bulmaya çalışırken Josh'un neden bu kadar iyi davrandığını anlayamamıştır. Açıkçası milletle uğraşmayı seven bir tip olarak seninlede uğraşacak haliyle.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Josephine Beaufort.   Josephine Beaufort. Icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 8:50 pm

Ekledim. Bir de Josh erkek ismi nan. Josephine falan de. Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Josephine Beaufort.   Josephine Beaufort. Icon_minitimeSalı Ekim 20, 2009 6:49 pm

Aman kısaltayım diye uydurunca anca bu kadar çıkıyo deniz Razz

Josephine Beaufort.
1 sayfadaki 1 sayfası