Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aranıyor....

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Aranıyor.... Empty
MesajKonu: Aranıyor....   Aranıyor.... Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 2:19 pm

Evet, ben de arıyorum. Eski Maurelle kurgusu geri kaldı. O yüzden yeni birşeyler üretmek istiyorum. Ecce'm kabul ederse onunla bir ömür boyu ikiz kalabilirim. Ama arkadaşlıklarım yenilenecek. Lejantımdan özelliklerime bakarak istediğiniz yeri alabilirsiniz. Tabi bazıları çok özel olacak. Herneyse biz belirleyebilelim de sonra gerisi rpye kalsın.

https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/maurelle-can-t-touch-this-t1745.htm#31259
Misafir
Misafir

Aranıyor.... Empty
MesajKonu: Geri: Aranıyor....   Aranıyor.... Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 2:32 pm

Ece rpyi bıraktı. Aranıyor.... Icon_rolleyes
Misafir
Misafir

Aranıyor.... Empty
MesajKonu: Geri: Aranıyor....   Aranıyor.... Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 2:34 pm

Cansu şaka yapıyorsun. -_- Aman Allahım! Sen şaka yapmıyorsun! Ecce'm... Aranıyor.... Icon_sad Pekala o zaman yeni bir ikiz daha arıyorum. Ama üçüzmüşüz 3. kardeşimiz ölmüş olacak. Kurgu böyle yani. Neyse...

Cansu az sonra Bill geliyor haberin olsun. *-*
Misafir
Misafir

Aranıyor.... Empty
MesajKonu: Geri: Aranıyor....   Aranıyor.... Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 4:24 pm

Kehkehkeh x3

Yep maalesef :/

Aranıyor....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aranıyor .. Aranıyor.. Son baskı !
» Herşey aranıyor aranıyor
» Aranıyor.
» Aranıyor...
» Aranıyor.