Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merveyi tanıyan bakar dostum =D

+3
Sylvia Eleanor Claythorne
Irene Descardina
Sophia Widmore
7 posters
YazarMesaj
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Doğum tarihi : 22/10/93
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Takım Kaptanı & Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Merveyi tanıyan bakar dostum =D Left_bar_bleue98/100Merveyi tanıyan bakar dostum =D Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Merveyi tanıyan bakar dostum =D Left_bar_bleue0/0Merveyi tanıyan bakar dostum =D Empty_bar_bleue  (0/0)

Merveyi tanıyan bakar dostum =D Empty
MesajKonu: Merveyi tanıyan bakar dostum =D   Merveyi tanıyan bakar dostum =D Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 8:24 pm

Ne veda, ne sevgili arama amacım. Sadece admini olduğum ve çok sevdiğim Phoenix'e günde bir saat girebileceğimin haberi. Yarım kalan bir tane rol oyunumu en kısa sürede yapacağıma söz veriyorum ve daha önceden sözüm olan ro yapacaklarımlada hafta sonundan itibaren rp yapabileceğimi belirtiyorum. Hepinizi seviyorum. *.*

Not: Rütbelerimin alınmasına gerek yok, ben yine buradayım.
Irene Descardina

Irene Descardina

Doğum tarihi : 06/11/93
Mücadele Tarafı : Saçları.

MesajKonu: Geri: Merveyi tanıyan bakar dostum =D   Merveyi tanıyan bakar dostum =D Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 8:40 pm

Ahah, aynı ben. (Y)

Doğum tarihi : 30/08/94
Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Gilc

MesajKonu: Geri: Merveyi tanıyan bakar dostum =D   Merveyi tanıyan bakar dostum =D Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 8:47 pm

seni tanıdığımı söyleyemem fekat tanışcaktık ya. ^^ kurgu yapcaktık felan. üzüldüm az girebilmene. ama fırsatın olursa yaparız gene de.^^
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/sylvia-t3076.htm
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Bilgiler
Rpg Puanı:
Merveyi tanıyan bakar dostum =D Left_bar_bleue98/100Merveyi tanıyan bakar dostum =D Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Merveyi tanıyan bakar dostum =D Left_bar_bleue0/0Merveyi tanıyan bakar dostum =D Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Merveyi tanıyan bakar dostum =D   Merveyi tanıyan bakar dostum =D Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 8:54 pm

Yeah Nağz, sonumuz benzesin. =D

Görüşeceğiz sadece eğer Bu admin neden girmiyor, denirse söylemiş olayım diye. Kurgu da ayarlarız hem.
Lorina Brown

Lorina Brown

Doğum tarihi : 08/05/96
Sihirsel Soy : Safkan..
Evcil Hayvanı : Sum , sumer

MesajKonu: Geri: Merveyi tanıyan bakar dostum =D   Merveyi tanıyan bakar dostum =D Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 8:59 pm

ah bee neyse bende giremeyeceğim artık hadi uğurlar ola..
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Merveyi tanıyan bakar dostum =D Left_bar_bleue100/100Merveyi tanıyan bakar dostum =D Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Merveyi tanıyan bakar dostum =D   Merveyi tanıyan bakar dostum =D Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 11:34 pm

Aynı ben ayrıca da. Merveyi tanıyan bakar dostum =D Icon_rolleyes
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Merveyi tanıyan bakar dostum =D   Merveyi tanıyan bakar dostum =D Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 5:25 am

Ah yeni yeşerdi fındık dalları... Olsun, 7x24 kalbimizin titinetindesin x'(
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Merveyi tanıyan bakar dostum =D Left_bar_bleue90/100Merveyi tanıyan bakar dostum =D Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Merveyi tanıyan bakar dostum =D   Merveyi tanıyan bakar dostum =D Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 8:19 am

Haftasonu... Iyi... En azindan tatmin edici xD Hiç yapmayacagini da söyleyebilirdin. xD
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Merveyi tanıyan bakar dostum =D   Merveyi tanıyan bakar dostum =D Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 8:34 am

Değil mi? Very Happy Sağ ol Ezgi'm Very Happy

MeliSu Razz Aynı ben diyen sen ararım seni her gün ha. =D Ve kalbinin titinetinde olduğum, her zaman seninleyim kızıam.
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Merveyi tanıyan bakar dostum =D Left_bar_bleue100/100Merveyi tanıyan bakar dostum =D Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Merveyi tanıyan bakar dostum =D   Merveyi tanıyan bakar dostum =D Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 1:54 pm

Artık öyle değilim sanırım. Biraz önce şok bir şekilde sabahçı olduğumu öğrendiğimden rp'ye daha fazla vakit ayırabilirim. Nasıl olsa bana çok çok zaman kalacak, değil mi? Hilâl'den, Sevâl'den, Elif'den, Kardelen'den, Ayşe'den, Burak'dan, Mert'den... Daha nicesinden ayrılmış olarak bunları yazıyorum. Aranızda daha çok olmaya çalışırım ya da rp'yi bırakırım artık. Bilmiyorum. Melis göçtü.
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Merveyi tanıyan bakar dostum =D   Merveyi tanıyan bakar dostum =D Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 7:20 am

Bu kötü bir haber değil kardeşim. Bende en yakınlarımdan ayrıldım ama bu bir ayrılık değil. Siz birbirinizi sevdikçe ve bizde sevdikçe hiçbir problem kalmaz ortada. Ama geçte değil. Alanını hala değiştirebilirsin. Ve rpyi bırakmaya gelince sende bende bunu yapmayacağız. Tamam mı?
Bridget Quixie

Bridget Quixie

Doğum tarihi : 25/04/60

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Merveyi tanıyan bakar dostum =D   Merveyi tanıyan bakar dostum =D Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 12:40 pm

Agnessa karakterin yüzünden seni diğer sitede yanlış tanımışım sanırım... Umarım daha yakından tanışabiliriz =)

Umarım yakında 1 saat yerine bir kaç saat girebilirsin (:

Merveyi tanıyan bakar dostum =D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eski Dostum, Sevgilim
» t a r ı k * oha lan hiç mi tanıyan yok xD
» Bakar mısınız ?
» Bakar mısınız?
» Alison * Ash ~ Ela // Tanıyan parmak kaldırsın *.*