Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arıyorum. Bu kadar basit.

+4
Sophia Widmore
Clara Sheba Everlynn
Sycorax Eolyn Sreané
Nathan Staël
8 posters
YazarMesaj
Nathan Staël

Nathan Staël

Mücadele Tarafı : Kar Taneleri
Sihirsel Soy : De Race

Arıyorum. Bu kadar basit. Empty
MesajKonu: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 4:37 pm

Arıyorum. Ama öyle sırasıyla şu kadar arkadaştır,yok düşmandır değil. Karakterim bir Slytherinli karakter yapımı anlarsınız. Bu yüzden istediğiniz ilişkiyi yazın ben eklerim. Mesela arkadaşlık ama ne seviyede olacağınada belirtin sırdaş veya öylesine gibi. Gelecek olan gelsin. Bekliyorum şahsen xD

~Eolyn:Dostum. Ama o kadar fazla konuşamıyoruz. Biraz içine kapanık gibisin. Ben de seni zorlamak istemiyorum.

~Magnolia: Aslında senden hoşlanıp hoşlanmadığımı bilmiyorum. Ama sana karşı garip ve 'aşk' terimi altındaki duyguları hissediyorum. Sana açılmayı denemek istedim ama yapmak o kadar kolay olmadı. Galiba ben sana tam anlamıyla aşığım.

~Rochelle:Bir Ravenclaw'lı olması aramızdaki arkadaşlık seviyesini etkilemedi. Eolyn ile birlikte takıldığı için ona karşı ayrı bir sempati besliyorum. Bir de Eolyn'nin sorununu merak ettiğim için onunla fazlaca sohbet ediyorum. Bu yüzden aramızdaki arkadaşlık seviyesi oldukça iyi.

En son Quinarius von der Goltz tarafından Cuma Eyl. 18, 2009 1:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sycorax Eolyn Sreané

Sycorax Eolyn Sreané

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Ell.

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 4:46 pm

Bu ara herkesle arkadaş oluyorum; ama neyse. Tam olarak arkadaşlık seviyesini düşünmedim. Ben sana karakterimin başlıca özelliklerini söyleyeyim ona göre bir şeyler yapalım istersen.

Eolyn içine kapanık ve en yakın arkadaşı Rochelle, içine kapanık olmasının nedeni melez olması, yani bir başka değişle büyük annesi bir muggle ve onu ucube gibi görüyor, yapmadığını bırakmadı, öldürmeyi denedi. Ama Eolyn artık onu düşünmeyip, hayatına bir çeki düzen vermeye kararlı, kendini değiştirmeye ve büyük annesinin istediği kimlikten uzaklaşıp, kendi benliğini bulmaya çalışıyor. Aynı zamanda Slytherin'in bütün özellikleri, gerçek benliğinde mevcut.
Clara Sheba Everlynn

Clara Sheba Everlynn

Mücadele Tarafı : ^^sız^^
Sihirsel Soy : safkan..
Evcil Hayvanı : Clay, Sheeb

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 5:34 pm

Ben bir slyhterin'li olmasamda en yakın arkadaşın olabilirim..
karakterlik özelliklerini anlatayım =)
sevecen, sıcakkanlı, şirin mi şirin bir kız. Ama bazenleri çok tuhaf davranır o zamanlarda insanları çileden çıkartma seviyesine gelir. Tam bir Ravenclaw gibi zekidir. Akrabalarının içine veelalar karışmıştır.Bu nedenle ondada biraz veelalık vardır. Birisi Clara' ya asla bulaşmamalıdır. Çünkü Clara intikam almasını çok iyi bilir. Aslında Hogwarts'ta pek arkadaş yoktur. Çünkü öğrenciler onu garipserler.. Bu yüzden aslında birazdaa içine kapanıktır. Ne kadar sıcakkanlı ve sevecen olsada fazlasıyla içine kapanıktır. Ve aşka inanmaz. !!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 5:55 pm

Hmm. Bana da bir sosyalleşme aşkı geldi. =P Mariëlle, bilinen tipik bir Slytherinli.

Spoiler:

Arkadaşlık seviyesini sen belirlersin. Yakın olabiliriz. =P
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Doğum tarihi : 22/10/93
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Takım Kaptanı & Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Arıyorum. Bu kadar basit. Left_bar_bleue98/100Arıyorum. Bu kadar basit. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Arıyorum. Bu kadar basit. Left_bar_bleue0/0Arıyorum. Bu kadar basit. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 6:08 pm

Partner arayıp aramadığını belirtmemişsin. Arıyorsan partnerin olabilirim. Öyle olmazsa özelliklerimi gönderirim. ^^
Clara Sheba Everlynn

Clara Sheba Everlynn

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 6:09 pm

--

En son Clara Sheba Everlynn tarafından Perş. Eyl. 17, 2009 7:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Arıyorum. Bu kadar basit. Left_bar_bleue100/100Arıyorum. Bu kadar basit. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Arıyorum. Bu kadar basit. Left_bar_bleue0/0Arıyorum. Bu kadar basit. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 7:02 pm

Rochelle'ın karakteri fazlasıyla karışık. O bile kim olduğunu bilmiyor; çünkü gerçekten kendisi olduğunu anlamak, çoğu zaman zor. Gerçek yapısı böyle dahi olsa, diğer kişilere yansıttığı çok farklı bir kişiliği var; bu kişilik ise epey sıcakkanlı. Rolle - arkadaşları ona böyle hitap ediyor - yüzünde sevdiklerine karşı bilindik bir gülümseme bulundurur; ancak Eolyn harici kimse bilmez ki, o tebessümün altında yatan büyük acıyı. Eğer gerçekten kim olduğu yok sayılırsa, Rochelle herkes ile anlaşabilir. Bina takıntısı yoktur; ama Hufflepuff ve Gryffindor'dan edindiği arkadaş sayısı azdır. Slytherin'den ve kendi binasından daha fazla arkadaşı vardır; seninle de aralarında iyi bir arkadaşlık olabilir. Hatta Rolle seni başlarda fazla hoş bile bulmuş olsa da, aşkta bir kez incindiği için duygularını köreltmiş olabilir? Sen karar verebilirsin sanırım.
Mélania L. Mythique

Mélania L. Mythique

Mücadele Tarafı : Taraf tutmaz.

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 3:14 am

Senden küçük olacağım kesin ^^ Arkamı kollayan biri olabilirsin. İyi niyetli birisi olmadığıma göre, arkamı birisinin kollaması lazım ^^ Arkamı kollamak dediğim, büyüğüm olarak daha fazla sözün geçtiği için, beni himayen altına almak. Normalde korunmayı falan sevmesem de senin yardımından hoşnutum. Aşırı yakın olmasak da, iyi geçiniyoruz ^^
Nathan Staël

Nathan Staël

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 9:12 am

Vay akşam girmedim ne çok yazan olmuş xD Neyse seviyelere geçelim;

~Eolyn:Dostum. Ama o kadar fazla konuşamıyoruz. Biraz içine kapanık gibisin. Ben de seni zorlamak istemiyorum.

~Clara: En yakın arkadaş olmak biraz zor gibi bu yüzden başka bir ilişki türü yazabilirim. Arkadaş mesela? Sen artık karar verdiğinde buraya yazarsın.

~Mariëlle:İşte tam bir Slytherinli ve benim aradığım tipik bir arkadaşlık. Sen benim en yakın arkadaşımsın.

~Partner konusu aklıma yattı xD
Magnolia: Aslında senden hoşlanıp hoşlanmadığımı bilmiyorum. Ama sana karşı garip ve 'aşk' terimi altındaki duyguları hissediyorum. Sana açılmayı denemek istedim ama yapmak o kadar kolay olmadı. Galiba ben sana tam anlamıyla aşığım.

~Rochelle:Bir Ravenclaw'lı olması aramızdaki arkadaşlık seviyesini etkilemedi. Eolyn ile birlikte takıldığı için ona karşı ayrı bir sempati besliyorum. Bir de Eolyn'nin sorununu merak ettiğim için onunla fazlaca sohbet ediyorum. Bu yüzden aramızdaki arkadaşlık seviyesi oldukça iyi.

~Mélania:Benden küçük ama ona karşı beni bir şey çekiyor. Koruma istediği. Ondaki özellikler tipik bir Slytherin olduğunu gösteriyor. Benim bu özelliklere karşı duyduğum bir zaaf var. Onu korumayı seviyorum. Bana bir şekilde emir verme gibi bir yeteneğim olduğunu yansıtıyor. Aramızdaki ilişki gerçekten iyi.

Böyle bir şekilde koyabilirim. Ama beğenmeyen hemen söylesin. Ha ayrıca Clara sende aramızdaki ilişki türünü tam anlamıyla belirlemelisin.Beğenmeyen hemen söylesin değiştireyim ^^
Sycorax Eolyn Sreané

Sycorax Eolyn Sreané

Evcil Hayvanı : Ell.

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 9:20 am

Bana uygundur, Rochelle ile takıldığımdan daha bir iyi olur kanımca, elbet bir gün öğrenirsin derdimi. Rp yapma dileklerimle.
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Bilgiler
Rpg Puanı:
Arıyorum. Bu kadar basit. Left_bar_bleue98/100Arıyorum. Bu kadar basit. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 9:21 am

Oha, sevdim =D
Nathan Staël

Nathan Staël

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 9:22 am

Tamam ^^
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Arıyorum. Bu kadar basit. Left_bar_bleue100/100Arıyorum. Bu kadar basit. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 12:26 pm

Yeap. Hatta arkadaş grubu filan bile olabilir; ama şimdi değil. Eolyn ve Rolle kimseye açılamıyor henüz. Kendileri dışında yani.
Nathan Staël

Nathan Staël

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:22 pm

Tamamdır ekledim ^^
Mélania L. Mythique

Mélania L. Mythique

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 3:20 pm

Benimkini beğendim.. Ama şimdi sınıfım kesin belli değil. Rp puanımı yükseltme çabasındayım. Eğer 4. sınıf olursam bu kurgu olur. 5. sınıf olursam, küçüğü silersin, gerisi kalır ^^
Nathan Staël

Nathan Staël

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 3:35 pm

tamamdır ^^
Clara Sheba Everlynn

Clara Sheba Everlynn

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 3:38 pm

Quinarius von der Goltz demiş ki:
Vay akşam girmedim ne çok yazan olmuş xD Neyse seviyelere geçelim;

~Clara: En yakın arkadaş olmak biraz zor gibi bu yüzden başka bir ilişki türü yazabilirim. Arkadaş mesela? Sen artık karar verdiğinde buraya yazarsın.

~Mariëlle:İşte tam bir Slytherinli ve benim aradığım tipik bir arkadaşlık. Sen benim en yakın arkadaşımsın.

~Partner konusu aklıma yattı xD
Magnolia: Aslında senden hoşlanıp hoşlanmadığımı bilmiyorum. Ama sana karşı garip ve 'aşk' terimi altındaki duyguları hissediyorum. Sana açılmayı denemek istedim ama yapmak o kadar kolay olmadı. Galiba ben sana tam anlamıyla aşığım.

~Mélania:Benden küçük ama ona karşı beni bir şey çekiyor. Koruma istediği. Ondaki özellikler tipik bir Slytherin olduğunu gösteriyor. Benim bu özelliklere karşı duyduğum bir zaaf var. Onu korumayı seviyorum. Bana bir şekilde emir verme gibi bir yeteneğim olduğunu yansıtıyor. Aramızdaki ilişki gerçekten iyi.

Böyle bir şekilde koyabilirim. Ama beğenmeyen hemen söylesin. Ha ayrıca Clara sende aramızdaki ilişki türünü tam anlamıyla belirlemelisin.Beğenmeyen hemen söylesin değiştireyim ^^
hmm.. tamam benim için farketmez çok yakın olmasa yakın arkadaş olabilir Wink
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 3:38 pm

Yazacak başka bir yer bulamadım. Şu an Iphonedaki internetten giriş yapıyorum. Rp yapmak ve yazmak çok zor. =D Şimdilik yarına kadar internetimiz yok evde. En kısa zamanda yapacağım. Üzgünüm.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Arıyorum. Bu kadar basit. Left_bar_bleue90/100Arıyorum. Bu kadar basit. Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 9:23 pm

Nasil bir arkadaslik iliskisi olacagi farketmez ^^ Bana da bir yer bul Wink
Mélania L. Mythique

Mélania L. Mythique

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 3:05 pm

Quinarius von der Goltz demiş ki:
tamamdır ^^

1 yaş büyüğüm oldun.. Yani kurgu aynen geçerli ^^
Jennifer Eloise Parker

Jennifer Eloise Parker

Doğum tarihi : 17/12/93
Mücadele Tarafı : Yoldaş.
Sihirsel Soy : Melez.
Evcil Hayvanı : Jenny, Jen, Lois, Jenyse.

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 11:17 pm

Ihm, tipik bir Slytherin' lisin. Aklıma düşmandan başka bir şey gelmiyor. Ama bende tam bir Gry' li değilim, yani faklı bir şeyler olabilir. Sen en iyisi düşman yap. Karakter özelliklerimi beğenirsen, başka bi yerler uydururuz. =)

Spoiler:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Arıyorum. Bu kadar basit.   Arıyorum. Bu kadar basit. Icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 7:47 pm

Onu Slytherin gibi bir binada bulduğuna bile şaşırabilirsin aslında. Tüm
Slytherinliler toplanmış eğlenirken o hep yalnızdır. Çoğu Slytherin onu eğlencelerinde istemez çünkü o ciddi olandır. Kötünün iyisini, iyinin kötüsünü aklına getirir. Kaba tavırlardan hoşlanmaz ve duygularını saklar. Bu nedenle hep binasındakiler tarafından dışlanır. Seninle nasıl bir ilişkisi olabilir?

https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/maurelle-can-t-touch-this-t1745.htm#31259

Arıyorum. Bu kadar basit.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arıyorum Allah Arıyorum .
» Güven. [PS Cs 2] ~ Basit birkaç örnek...
» Duman - Dibine Kadar
» Arıyorum.
» Arıyorum!