Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Marq.

+7
Veronica Ventera
Lorinna Granuerre
Judith Dvornej
Mélania L. Mythique
Jãslyn Quentin Wilcox
Jenny Ivy Ollen
Marquis Archie Bondfield
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Marquis Archie Bondfield

Marquis Archie Bondfield

Doğum tarihi : 07/08/92
Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan

Marq. Empty
MesajKonu: Marq.   Marq. Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 2:25 am

Ad: Marquis Archie Bondfield
Kan Statüsü: Safkan
Uyruk: İngiliz
Yaşadığı Yer: İngiltere / Londra
Bildiği Diller: Fransızca ve İngilizce
Okuduğu Okul ve Bina: Hogwarts / Slytherin

Fiziksel Özellikleri: Beyaz tenlidir. Çok uzun bir boya sahip değildir, felçli bacakları yüzünden tekerlekli sandalye ile gezer. Bu da boyunun gerçekte olduğundan daha kısa gözükmesine yol açar. Gözleri mavi ile yeşil arasında, turkuazımsı bir renktedir. Nefret ile dolu olarak bakmasa da, donukluğu yüzünden onunla göz göze gelmek isteyen pek çıkmaz. Kaşları abartılı şekilde olmasa da kalın ve çatıktır. Düzgün bir burnu, ince dudakları vardır. Kahverengi – sarı tonları arasında bir renge sahip saçları, kulaklarını kapatacak uzunlukta ve dağınıktır. Gözlerine genellikle kalem çeker. Giydiği tüm uzun kollu giysilerin kolları, ellerini içine alacak şekilde uzundur. Hogwarts gibi sihirli mekanlar dışında kulağında her zaman bir kulaklıkla gezer.

Kişisel Özellikleri: Marquis’i tam bir ergen olarak tanımlayabiliriz. İçinde hayata karşı dışa vurmaktan çekinmediği bir nefret olsa da, şımarık tavırlarının arkasında yaslanacak sağlam bir duvar vardır. Hoşgörüden hoşlanmaz, bu yüzden sırtını dayadığı ve bir türlü yıkamadığı bahane duvarı içindeki öfkeyi kamçılar. İçindeki öfkeyi başkası hissedene dek huzura ermesinin imkanı yoktur. Aşırı derecede içe dönüktür. Arkadaş ya da arkadaş edinme gibi istekleri yoktur. Aksine görünmez olmak ister. Sözcüklerin birer saçmalıktan ibaret olduğunu, alfabelerin beyinde gezen istekleri kısıtladığına inanır. En ilkel ve en gerçek düşünme yöntemi resimler, imgelerdir. İsteklerin kelimelerle sınırlı kalması demek ona göre, belli bir kalıba oturtulmamış hislerin yok sayılması demekti. Bu yüzden elzem bazı soru cevaplar hariç, insanlarla iletişime geçmez. Bunun yerine resim çizer. Bir anlamda bu da Marquis’e bahşedilmiş bir yetenektir. Aklına gelen her şeyi, bulunduğu ortamı yada kişileri umursamadan çizer. Bu yanındaki kız da olabilir, bir profesör de, kendisinden başka kimsenin anlamını çözemeyeceği bir desen de. Ruhsal şiddetin haricinde, fiziksel şiddete karşı herhangi bir eğilimi yoktur. Küçük yaşta tekerlekli sandalyeye bağımlı olması da bunu engeller. Fakat iki kez, uyuşturucu karşılığı kadın dövmüştü. Okuduğu kitaptaki adamın aldığı zevki alabilir miyim? Diye. Hayatında ne bir renk ne de bir monotonluk göremeyince bir daha bununla da ilgilenmedi. Takıntıları ve bağımlılıkları kendi ruhunu parçalamak için oklarını fırlatmadığı tek şeydir. Uyuşturucu, tiner, yapıştırıcı, boya, en önemlisi yürüyebilmesine rağmen sakat taklidi yaparak kullandığı sandalyesi… Bir tek alkole alışamamıştır. Ağır geldiği için değil, tadını sevmemesine rağmen, şişe şişe içip kafa olayı beklemenin acizce olduğunu düşündüğü için. Karşı cinse olan aşırı ilgisizliği yüzünden okulda çoğu zaman eşcinsel olarak görülür. Bu dalga geçmeden çok, dedikodudur. Dedikodu boyutuna taşıyan şeyse, hemcinsiyle de ne arkadaş olarak ne de başka anlamda yakın olmamasıdır. Damarlarını yavaşlatacak kadar ağır müzikler dinler. Amacı kendisinin ağır yaşaması, dünyanın hızlı akmasıdır. Morfin almış bir insan gibi. Hayatında umurunda olan üç kadın vardır. Uyku, Pephredo ve annesi.

Her insan gibi yapmayı sevdiği saçma sapan şeyler vardır. Mesela buzlar. Bir buz parçasını elinin üstüne koyup, uyuşan yerin üzerine her saniye binen ağırlığı düşünmek. Soğukta ezilen sinirlerinin yok olmasını görmek. Ölümün neden soğuk olduğunu daha iyi anlamak…
Ya da içeceğinin içine koyduğu buz parçaları, eriyip küçüldükten sonra dişlerinin arasında parçalamak…
İnsanlara gözlerini dikmeden, onların hareketlerini ve davranışlarını göz ucuyla izlemek, onları yanında oturanlardan daha iyi tanıdığını fark etmek…
İnsanlara huzur verdiğini görmek. Birkaç saatliğine de olsa dayak yemiş birsine yada, oturduğu semtte taciz gören bir kıza asıl huzurun uykunun olduğuna inandırmak. Saçma ama en zevk aldığı şey budur.

Geçmiş: Güncellenecek.

En son Marquis Archie Bondfield tarafından Cuma Eyl. 04, 2009 8:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Marquis Archie Bondfield

Marquis Archie Bondfield

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 2:28 am

İlişkiler.

Olumlu

Marq. Twicast4
Lorinna Granuerre. Onun kötü yanlarını görmek benim için imkansıza bedel. Özellikle imgesel bir resim yaparken kusursuz yüzüyle resmin içindeki yüzleri soluk bırakırken. Sadece, uykuyla uyanış arasında en çok gördüğüm yüz olması dışında hayal dünyamda da yer teşkil etmesi beni çelişkide bırakıyor. Cansız kâğıda saçlarını çizerek ruh kattığımdaysa soru işaretleri kendiliğinden çözülüyor. Onun gerçekliğini ve hayalini bir arada yaşamayı seviyorum.

Marq. K-25
Lorraine Granuerre. Bana her zaman gülümsemeyi hatırlattın. Seni ilk gördüğümde çapkın biri olduğumu sandım. Hem sana hayran kalmıştım hem de ikizine aşıktım. Oysa sadece bir resimdin benim için. Sen ne kadar bunu değiştirmek için beline uzanan saçlarını kısacık kesip, siyaha boyasan da hep öyle kaldın. Bende her zaman çapkın olamayacak kadar karşısındaki insana bağlanan kişi olarak kaldım. Sende kabullendin bu resmi, bende. Bu yüzden hala konuşuyoruz belki de seninle. Tek bir şey vardı, bazı şeylerin yanlış olduğunu gösteren; Sen Lorinna değildin, beni hayran bırakan yüzünden çok kendine has kokundu. Bana çiçek parfümünü anımsatıyordu, özel bir yetenek gibi bedenine doğaren bahşedilmişti ve bakışlarında farklı bir anlam vardı, beni korkutan.

Marq. HuntingGround-foxglove_icons
Soulja Mounër. Aynı binada olmamız sebebiyle sık sık karşılaşıyor, ayaküstü de olsa sohbet ediyoruz. Benim tavırlarımı, sırlarımı merak eden diğer kişilerin aksine, aşağılayıcı ve rahatsız edici değil. belki de bu yüzden, Soulja ile sohbet ettiğimde kendimi daha iyi hissediyorum. Kim bilir belki ona bir gün sırlarımı bile verebilirim.

Marq. Haydenhaydenchristensen
Jaslyn A. Jânes. Diagon yolunda, okul öncesi alış verişinde karşılaşmıştım. Slytherin binasına karşı olan ilgisi, bina ismini söylerken gözlerinden okunuyordu. Okulun geneli gibi içi boş biri değil. Aynı binaya düşersek, arada sırada konuşarak kafa dağıtabiliriz.

Marq. Pephh
Pephredo Pachis. Uykunun benim için ne demek olduğunu biliyor. Beni hayata bağlayan tek kişi olduğunu bildiği gibi... O rüyalarımdaki mozaik dansçıya benzettim Pephredo'yu. Ona birkaç saatlik huzur armağan etmek istedim. Fakat her bakışımda rüyalarımdaki kadınla arasındaki 7 farkı gördüm. Yaşadığı hayata rağmen masumluğunu yitirmemişti. Saftı, güzeldi, dürüsttü. Öldüğündeyse beraberinde Marquis'e Tanrı tarafından geç bahşedilmiş neşeyi alıp götürdü. Üç aydır Marquis eskisinden daha beter durumda. Öldüğüne inanamıyor ve her an onun kapının arkasından çıkacağını umut ediyor.

Marq. Jac-Vanek-jac-vanek-8161979-100-100
Mélania L. Mythique. Bakışlarını en çok üzerimde hissettiğim kişiler arasında olmasına rağmen ondan rahatsız olmuyorum. Bazen ürkekçe çizdiğim şeye baktığını farkediyorum. Onunla arkadaş olamayacak kadar farklı tarzlarımız olsa da, onun bir resmini çizip hediye etmeyi düşünüyorum. Böylece belki ürkek bakışları değişir, adam yemeyeceğimi anlamış olur.

Marq. 1860
J.J Lisabeth Johanson. Veela'lık kanı taşımamasına rağmen garip bir çekiciliği var. Ona bakarken ya da onunla konuşurken sadece onu gördüğümü farkediyorum. Bana uykuyu anımsatıyor, sessiz ve illüzyonlarla dolu. Belki de yalnızca uyku demek onu tanımlayamaz, Yunan Mitolojisinin beden almış bir parçası. Bakışlarında aynayı görüyorum. Sanki kendi bakışlarının yanına arkamdan geçen insanların bakışları da eklenmiş gibi. Ya gözlerinin en derin köşesinde duran, sadece kendine ait olgun bakışı tek ben görebiliyorum ya da çok az kişi bunu görebilecek kadar geç büyüleniyor.

Marq. 73536043
Rochelle Lawrence. İnsanlara karşı geliştirdiği bakış açısını seviyorum. Anne ile yakın olduğumuz zamanlar bana örneklendirmeden uzak tarifleri nedeniyle ön yargıyla yaklaşmış, selam vermeye bile çekinir olmuştum. Fakat şimdi onun ne kadar ince bir kişiliğe sahip olduğunu farkedip kendimden utanıyorum. Yanına gidip basit bir konudan muhabbet etmeye çalıştığımda garipsiyor ama ben zamanla arkadaş olabileceğimize inanıyorum.

Marq. Zwdq9l
Maurellé Nemesis Argyris. İlk aşkım, çocukluk aşkım sonrada en yakın arkadaşım. Mau. Evimizin karşısındaki, görkemli eve taşınan, şımarık, küçük kız. Belki de onun ilk yakın arkadaşı. Geçmişten bahsetmeden büyümüşlerdi onlar. Sadece anı yaşamışlardı. Eğlenmişler, birbirlerini boğmamış, saçma takıntılarla kemirmemişlerdi. Birbirlerinin her daim yanında olmuşlardı. Çoğu zaman birbirlerinden kopmuşlardı. Sadece mekansal olarak. Pephredo'nun ölümüyle yaşadığı şoku Mau sayesinde atlatmıştı. O Marquis için her şeydi. Tabii iki kişiden sonra herşey.

Olumsuz

Marq. ScarjoIII
Annette Jaden Starjine. İlk seneler onunla neredeyse en yakın arkadaş denebilecek seviyedeydik. Fakat kendisi katlanılması zor bir insan. Pohpohlanamadığı zaman ilgisiz kalmış bir çocuk gibi yaygarayı basabiliyor.

Nötr

Marq. 237
Jenny Ivy Ollen. Jenny ile ortak bir çok dersimiz var. Bu sayede ister istemez karşılaşıyoruz. Hufflepuff insanlarda ender rastlanan bir Slytherin takıntısı var. Ya da öyle göstermek istiyor. Bana bakarken bazen geçmişten birini hatırlar gibi garip bir ifade takınıyor. Bana karşı olumlu bir tavır sergilediğinden dolayı onu kırmak istemediğim için selam veriyorum. Sinirli olduğum zamanlar onu yok saydığımda da sanırım hatırlattığım kişi yüzünden affediliyorum.

Marq. Aayoau
Steve Strong. Kalıplaşmış düşünceleri olan birisi daha fakat ondan rahatsız olmuyorum. Kendi binamdan hoşlanmazken, onun göğsümdeki ambleme bakarkenki yüz ifadesini küçümseyemem. Ne kadar kazanova tavırlarıyla bana sıradan gelsede, eğlence yönlerini gözlemlediğimde iyi arkadaş olabilirdik diyorum. Buna karşın herhangi bir üzüntü hissetmiyorum.

En son Marquis Archie Bondfield tarafından Ptsi Kas. 23, 2009 9:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi
Marquis Archie Bondfield

Marquis Archie Bondfield

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 2:29 am

Spoiler:

Eklenmek isteyenler.

Ad:
Karakter hakkımdaki düşünceleriniz:
Varsa lejant linki:
Eklenmek istenilen yer:
100x100 icon:

En son Marquis Archie Bondfield tarafından Paz Ağus. 02, 2009 2:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Jenny Ivy Ollen

Jenny Ivy Ollen

Mücadele Tarafı : Karanlık
Evcil Hayvanı : Jenn

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 10:08 am

Marquis Archie Bondfield demiş ki:
Eklenmek isteyenler.

Ad:
Varsa lejant linki:
Eklenmek istenilen yer:
100x100 icon:

Marq. 237

mARq ile derslerde karşılaşıyoruz.slytherinli olması
Beni ona yaklaştırıyor. Sakat hali ona ölen kuzenini hatırlatıyor , buda ona olan duygularını kuvvetlendiriyor.
Hakkında olumlu düşünüyorum.

Lejanttan karakteristik özellikliklerime bakabilirsin.

https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/jenny-ivy-ollen-t2385.htm
Misafir
Misafir

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 7:05 pm

Claudia Wysteria

Marq. Katesecret

Aynı binadayız ve mutlaka ortak salonda birbirimize rastlamışızdır. Seni kendime yakın hissediyorum. Nedenini ise bilmiyorum. İçe kapanık olman, kimseyle arkadaş olmaman seni daha da merak etmeme neden oluyor. Birgün seni çözeceğimi umuyorum..

Yer, sana kalmış.

https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/claudia-wysteria-t1824.htm
Marquis Archie Bondfield

Marquis Archie Bondfield

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 5:43 pm

Bir kaç kişi daha başvursun ekleyeceğim Smile
Jãslyn Quentin Wilcox

Jãslyn Quentin Wilcox

Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Sãfkãn
Evcil Hayvanı : Jãss*

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 11:12 am

İstediğin şekilde istediğin kurguda ekleyebilirsin.

Marq. 98bvoljpg Marq. W100Marq. 256gu2rjpgMarq. Hayden19 Marq. W100 Marq. W100Marq. Haydenc3haydenchristens Marq. W100Marq. Haydenc3haydenchristens Marq. W100Marq. Haydenhaydenchristensen Marq. W100Marq. Haydenhaydenchristensen Marq. W100Marq. Haydenhaydenchristensens
Marquis Archie Bondfield

Marquis Archie Bondfield

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 1:18 pm

Eklendiniz. Kurguyu beğenmeyen söyleyebilir.

Jaslyn; Dönem bekliyor yazdığı için şuan böyle ekledim. Binan ve sınıfın belli olunca kurguyu değiştiririm.
Misafir
Misafir

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 6:42 pm

Ünlü değişikliği. Very Happy Yeni ve yeniden. Razz

Marq. 207ou9xMarq. 2lw8t1Marq. 3322dszMarq. 16gd4jk
Misafir
Misafir

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 10:53 pm

Ekle beni de aşgoş Marq. 626852

Marq. Balkszps1401kopya
Annette Jaden Starjine
Seni sürekli eziklemekte Razz Ondan hoşlanmıyorsun. Sana iğrenir gibi bakıyor. Kurgusunu sana daha önce anlatmıştım. Ona göre bu soğuk şeyi eklersin.

Marq. Pephh
Pephredo Pachis
Onu yolun ortasında ağlarken gördün. Yüzü kan içindeydi. eve aldın ve yatağına yatırdın. Sabaha kadar onu huzurlu bir uykuya bıraktın. Fakat onu izlerken git gide daha çok aşık oldun. Bir kaç hafta sizin evinizde kaldı. Şuan öldüğünü sanıyorsun ve bu aniden gülümsemeye başlayan yüzünü eskisinden daha beter biçimde asıyor. Kardeşinle arkandan bir işler çevirdiğini düşünmekte ama yok saymaktasın.
Marquis Archie Bondfield

Marquis Archie Bondfield

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 8:51 am

İcon değişti.

Cansum, ekledim.
Başka isteyen?
Misafir
Misafir

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 2:42 pm

Ehehem. =D İsim değişikliği;

Eski: Claudia Wysteria
Yeni: Mariëlle Xanthél
Marquis Archie Bondfield

Marquis Archie Bondfield

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 12:55 am

Halledildi, başka?
Misafir
Misafir

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 5:17 pm

Lejantlarınızda beni görmekten bıktığınızın farkındayım. "Artık yeter!
Bıktık senden" dediğinizi duyar gibi oluyorum arada sırada. =P Ama
bunun son olacağını, umuyorum. Daha doğrusu son olması için çaba
göstereceğim. Razz

Ünlü değişikliği: Marq. 273164 Bir dahakine beni lejantlarınızdan silebilirsiniz. Çünkü ben de kendimden bıktım. =D
Marq. 1263Marq. 1264
Mélania L. Mythique

Mélania L. Mythique

Mücadele Tarafı : Taraf tutmaz.
Sihirsel Soy : Melez

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 7:03 pm

Mélania L. Mythique ~
Tanıdığım çoğu insandan, hatta sanırım hepsinden farklısın. Doğal olarak bu benim ilgimi direk senin üstüne çekiyor. Toplumdan farklı kişilere karşı daima bir zaafım olmuştur. Sık sık izliyorum seni. Beni görüyor musun? Hiçbir fikrim yok. Bir kere yaptığın resimlerden birini görür gibi oldum, şöyle ucundan. Tanrım! Hayatımda gördüğüm en iyi mekan tasviriydi sanırım. Bana resim yapmayı öğretmeni isterdim; ama sanırım senden hafif korkuyorum. Yani, reddedilmek benim en büyük korkularımdan biri, arkadaşlık konusunda da öyle. İnsanları umursamam ve arkadaşlık kurmak istemem. O yüzden şimdiye kadar hiç böyle bir şey yaşamadım. Ama seninle arkadaş olmak istiyorum. Denemeli miyim, hiç bir fikrim yok. ~

Olumlu mümkünse =) ~

Marq. Jac-Vanek-jac-vanek-8161979-100-100 Marq. Jac-Vanek-jac-vanek-8161856-100-100 Marq. Jac-Vanek-jac-vanek-8161854-100-100 ~
Judith Dvornej
Slytherin V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Judith Dvornej

Mücadele Tarafı : İlgilenmiyor.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Moes

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Marq. Left_bar_bleue0/0Marq. Empty_bar_bleue  (0/0)
Düello Gücü:

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 7:12 pm

Benim kurgu değişecekti Janer Razz

Marq. Balksz1bm

En son Annette Jaden Starjine tarafından Paz Eyl. 27, 2009 8:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lorinna Granuerre

Lorinna Granuerre

Doğum tarihi : 06/11/93

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 7:52 pm

Caneeer, Ian mııııı? Aman Allahım, Lorinna'yı salar sana o zaman Naz. Valla bilemeyeceğim. Iconlar burada platonizmadan kıvrınabilirim.

Marq. Twicast9Marq. Twicast6Marq. Twicast5Marq. Twicast4
Marq. Untitled-2-2Marq. Untitled-5-3Marq. Untitled-7copyMarq. Untitled-10copy
Marquis Archie Bondfield

Marquis Archie Bondfield

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 8:55 pm

Marielle; Estağfurullah. :] Hallediyorum.
Cansu; Tamamdır.
Naz; Pephredo silindiği için istediğin kadar salabilirsin. :]

Yerini beğenmeyen söyleyebilir. Tekrar diyeyim de.
Veronica Ventera
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Veronica Ventera

Mücadele Tarafı : Other Side.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Marq. Left_bar_bleue97/100Marq. Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Marq. Left_bar_bleue30/30Marq. Empty_bar_bleue  (30/30)

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 9:02 pm

Ad: J.J Lisabeth Johanson
Karakter hakkımdaki düşünceleriniz: Engelli olmana rağmen kesinlikle JJ'yi rahatsız eden bir durumun yok ki, dış görünüşün onu etkiliyor bile. Bir Slytherin oluşun, damarlarında aktığını düşündüğü kanın Safkan olması tam bir avantaj. [ Yazacak bir şey aklıma gelmiyor.]
Varsa lejant linki: Henüz bitmedi. O kısa yazıyı okursan çözersin sanırım karakteri.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/jj-lisabeth-johanson-t3130.htm
Eklenmek istenilen yer: Olumlu olmalı diye düşünüyorum. En azından görüntü açısından beğeniyor olabilirsin ki o Archie'yi hoş buluyor.
100x100 icon:

Marq. 1860
Kod:
http://i0909.hizliresim.com/2009/9/27/1860.png
Marquis Archie Bondfield

Marquis Archie Bondfield

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 9:44 pm

Ekledim Duygu :] Beğenmediğin, değiştirmek istediğin nokta olursa söyleyebilirsin. Lejantını tamamlayınca geleceğim. Marq. 874940

Bu arada karakter yenilenmekte. Karakter özellikleri en kısa zamanda güncellenecek.
Lorinna Granuerre

Lorinna Granuerre

Doğum tarihi : 06/11/93

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 4:33 pm

Öh, anlatımına ölmek istiyorum. İçime bir şey oldu, her neyse. Bir ara rp yapalım, Lorinna'yla ilgilenmiyorum hiç. *-* Neyse, kaçtım.
Marquis Archie Bondfield

Marquis Archie Bondfield

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 5:30 pm

Okullar da yeni açılmışken istediğin zaman bana uyar Naz. Ayrıca teşekkür ederim Very Happy
Steve D.Strong

Mücadele Tarafı : O an kim haklı geliyorsa ondan...
Evcil Hayvanı : Rascal (Sözlüğü aç bak bakalım,ne demekmiş...)

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 5:11 pm

Ad: Steve Strong
Slytherinli olduğun için kalıplaşmış prosedürlerinden ayrılmıyor ama binan yüzünden yüzeysel davranmasa iyi arkadaş olabiliecek türde insanlarsınız. Steve'in de dediği gibi " Başka bir zamanda,başka bir dünyada, belki."
Ayrıca Lorinna ile aranızın mükemmel olması içten içe köpürmesine sebep
oluyor,ama bunu belli etmemek konusunda yeterince iyi.

Varsa lejant linki:
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/steve-dean-strong-yeni-balk-t2939.htm#68987

Eklenmek istenilen yer:
Artık nereye olursa.

100x100 icon:

Marq. 24fzfgmMarq. 009Marq. Wv8pc8Marq. AayoauMarq. 022_419
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/steve-dean-marti
Judith Dvornej
Judith Dvornej

Mücadele Tarafı : İlgilenmiyor.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Moes

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 5:27 pm

Marq. ScarjoIII Marq. Bringonbluesky_scarlett03 Marq. Sj13 Marq. Sj006 Marq. Twitchthom_sj11 icon...
Marquis Archie Bondfield

Marquis Archie Bondfield

Marq. Empty
MesajKonu: Geri: Marq.   Marq. Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 7:50 pm

Halledildi.

Marq.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki