Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Xavier John Dael

+2
Sonia Michelle Williams
Xavier John Dael
6 posters
YazarMesaj
Xavier John Dael

Xavier John Dael

Doğum tarihi : 02/09/90
Sihirsel Soy : melez
Evcil Hayvanı : yok

Xavier John Dael Empty
MesajKonu: Xavier John Dael   Xavier John Dael Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 9:01 pm

Xavier John Dael Keanu-reeves

Ad/Soyad: Xavier John Dael
Sihirsel Soy: Melez
Doğum Yeri: Beyrut,Lübnan
Doğum Tarihi: 2 Eylül
Burcu: Başak
Ana Dil: İngilizce, Fransızca
Diğer Diller: İspanyolca
Okuduğu Okul & Bina: Hogwarts & Ravenclaw

AİLE GEÇMİŞİ

Kişiliğimi kavrayabilmem benim için zor olmuştu. Aslında karmaşık biri olarak sayılmazdım. Ancak davranışlarıma yön vermek beni zorlamıştı. Zaman zaman başarısızlıklarım olmuştu. Sakarlığım, ilkfark ettiğim özelliğim olmuştu. Önüme bakmadan yürümek, dikkatsiz davranmak... Fakat aksi hâlde, reflekslerimin oldukça kuvvetli olduğunu kavramıştım. Kişiliğimin büyük bir bölümünü iri-yarı babamdan almışım. Babam bir safkandı annem ise muggleydi annemin bir büyücü olmasını çok isterdim ama muggle olduğunu hiç bir şey değiştiremezdi.

Herşeyden önce, tuttuğunu kopartan bir çocuk olmuştum. Kişiliğimi keşfetmek benim en çok istediğim bir şey gibiydi ve hırslanarak bunu başarmıştım. Bir nevi 'tuttuğumu kopartmıştım.' Üstün zekâlı bir çocuk olduğumun farkındaydım; ancak bazı zamanlarda zekâmı kullanamadığımda oluyor. Büyükbabam, büyükannem ve ailemizin diğer bireyleri, zeki bir çocuk olduğumu ileri sürerlerdi.

Annemden piyano ve gitar çalmayı öğrenmiştim. Saf, muggle annem benim her zaman iyiliğimi isteyen zayıf bir kadındı.
Kültürlü bir çocuk olarak büyümemi sağlamıştı. Küçüklüğümden bu yana kadar ağzımdan tek kötü laf çıkmasını istemezdi. Babamın göğsünü gere gere kişiliklerimizin aynı oluşunu dile getirişini söyleyip dursa bile ben kişiliğimi asıl annemden kaptığımı düşünürdüm. 'Benim kim olduğumu öğrenmemde yardımcı olan tek birey' olarak nitelendirirdim onu... Öyle olduğunu da hâlâ öne sürerim... Anne ve babamın ayrılmasına rağmen mutlu bir çocukluk geçirmiştim. Fazla arkadaşım olmamıştı. Muggle dünyasında içimdeki sıkıntıları yalnızca anneme anlatırdım. Yalnızlık korktuğum tek şey olmuştu; fakat annem beni yalnız bırakmayacağına dair ben küçükken yeminler ederdi. Hâlâ hatırlıyorum... Onca yıl uğraş verdiğim emeklerimi, büyülü bir okula geçtikten sonra yitirmiştim. Kişiliğimin biraz değişmesine izin vermiştim. Belki de bu yüzden hâlâ Hogwarts'a alışamamıştım? Bunu bilmiyordum; fakat artık eskisi gibi olamayacağımın farkındaydım. Şuan annesi ve abisiyle kalıyor babasını kaybettiler ama abisindende hiç bahsetmek istemiyor.

KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Dostunu ve düşmanını ayırabilen biriydi Kevin. Tanıyıp, tanımadığı herkes hakkında bilgi birikimi vardır. Kim nerde ne
zaman-ne yapıyor? İyi bilir. Bunları koz olarak kullanmasını sever. Asla ikinci Plana atılmayı sevmez. Her zaman ön planda kalmak ister. Ki bunu başarır da ama arada ikinci plana atıldığı olur. Aşka bağımlıdır. O karşısındakinden çok aşka âşıktır. Tek ruhsal boşluğu sevgidir. Vicdanını köreltilmemiştir. Hiç bir şeyden pişman olmaz. Munzurluklarıyla da ünlüdür. Her taşın altından o kalkar. Bazen ruhsal problemler yaşadığını düşünür. Dengesizlik diz boyudur. Ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Her an kararları değişebilir. Her zaman bir munzurluk düşünür. Depresyonlar ya da bunalımlar onu asla etkilemez. Aslına bakılacak olursa acı çekmeyi sever. Bu yüzden pek bir şeyi takmaz. Ailesini kaybetmesi onun için büyük başarılara sebep olmuştu yani acılardan güç kazanıyor. Bu başarılara kendide şaşırıyor ama hoşuna da gidiyor, bunun için bir acısının olması istiyor ama arkadaşlarının bu acıyla dalga geçince tanınmaz bir hale geliyor içinde bir intikam hissi doğuyor ama bu içinde hiç olmaz tabi sinirlenmedikçe. Bundan dolayı arkadaşlarını önceden uyarır. Şimdiye kadar arkadaşlarından hiçbiri bunu yapmadı ama düşmanları bunu kendisine çok yaptı.

Xavier John Dael Keanu_Reeves_001

Xavier John Dael Keanu_Reeves_002

Xavier John Dael Keanu_Reeves_003

Sevdikleri:
Huzur
Sakinlik
Sessizlik
Müzik Dinlemek
Güç
Kahve
Özgürlük

İlişki
Arkadaşlarım
Ailem

Xavier John Dael Keanu_Reeves_005

Xavier John Dael Keanu_Reeves_006_0

Xavier John Dael Keanu_Reeves_007

Sevmedikleri:
Aşağılanmak
Emir almak
Kandırılmak
Rezil edilmek
Patavatsızlar
Yalancılar
Yalakalar

İconlar

Spoiler:

En son Xavier John Dael tarafından Salı Ağus. 04, 2009 9:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Xavier John Dael

Xavier John Dael

Doğum tarihi : 02/09/90
Sihirsel Soy : melez
Evcil Hayvanı : yok

Xavier John Dael Empty
MesajKonu: Geri: Xavier John Dael   Xavier John Dael Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 9:05 pm

Xavier John Dael Kr190 X Xavier John Dael Kr193 X Xavier John Dael Kr194

İ L İ Ş K İ L E R

Xavier John Dael The_music_rules Xavier John Dael Im_so_interesting
Sonia Michelle Williams
5. Sınıf Slytherin
Sonia okulda popüler bir kızdı. Kendine bir grup kumuştu konserler verecekti tabi bende elektro gitar çaldığım için gruba girmek istedi nedense beni hemen aldı. Bu kıza kanım kaynamıştı. Grubu sayesinde tanışmış olduk daha hiç aynı sahneye çıkmadık çünkü grubunu yeni girmiş bulunmaktayım.

En son Xavier John Dael tarafından Çarş. Tem. 29, 2009 9:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Xavier John Dael Left_bar_bleue90/100Xavier John Dael Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Xavier John Dael Left_bar_bleue0/0Xavier John Dael Empty_bar_bleue  (0/0)

Xavier John Dael Empty
MesajKonu: Geri: Xavier John Dael   Xavier John Dael Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 9:08 pm

Xavier John Dael The_music_rules Xavier John Dael Im_so_interesting

Kurgumuzu zaten biliyorsun ^^ Bas gitaristimsin. Ayrıca birbirimizden hoşlanma durumumuz var. Buna göre bir yere eklersin (;
Somere Foxentha

Mücadele Tarafı : Bilmem ki daha seçmedim.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Lakaplardan hoşlanmaz.

Xavier John Dael Empty
MesajKonu: Geri: Xavier John Dael   Xavier John Dael Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 9:09 pm

Edit.
Jenny Ivy Ollen

Jenny Ivy Ollen

Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Jenn

Xavier John Dael Empty
MesajKonu: Geri: Xavier John Dael   Xavier John Dael Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 9:40 pm

Lejantıma bakarak benide bir yere sıkıştır:)
Bridget Quixie

Bridget Quixie

Doğum tarihi : 25/04/60

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Xavier John Dael Empty
MesajKonu: Geri: Xavier John Dael   Xavier John Dael Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 10:17 pm

Bende böyle eklisin eklersin bir yerlere =)

> Bir Yerden Gözüm Isırıyor

Xavier John Dael Lauren_wk_059 Xavier John Dael Lauren_wk_110 Xavier John Dael Lauren_wk_137 Xavier John Dael Lauren_wk_073 Xavier John Dael Lauren_wk_067 Xavier John Dael Lauren_wk_060
Xavier John Dael Lauren_wk_124 Xavier John Dael Lauren_wk_064 Xavier John Dael Lauren_wk_125 Xavier John Dael Lauren_wk_146 Xavier John Dael Lauren_wk_121 Xavier John Dael Lauren_wk_107

Xavier John Dael Lauren_wk_098 Xavier John Dael Lauren_wk_025 Xavier John Dael Lauren_wk_017

En son Crystal Xanei tarafından Salı Ekim 06, 2009 6:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Jãslyn Quentin Wilcox

Jãslyn Quentin Wilcox

Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Sãfkãn
Evcil Hayvanı : Jãss*

Xavier John Dael Empty
MesajKonu: Geri: Xavier John Dael   Xavier John Dael Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 11:18 am

İstediğin şekilde istediğin kurguda ekleyebilirsin.

Xavier John Dael 98bvoljpg Xavier John Dael W100Xavier John Dael 256gu2rjpgXavier John Dael Hayden19 Xavier John Dael W100 Xavier John Dael W100Xavier John Dael Haydenc3haydenchristens Xavier John Dael W100Xavier John Dael Haydenc3haydenchristens Xavier John Dael W100Xavier John Dael Haydenhaydenchristensen Xavier John Dael W100Xavier John Dael Haydenhaydenchristensen Xavier John Dael W100Xavier John Dael Haydenhaydenchristensens

Xavier John Dael
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Heaven Xanthia Dael
» Xavier.
» Dani Xavier ~
» Ryan Xavier Charpén
» Ryan Xavier Charpén