Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O

+6
Lyonelina Mullendore
Praskovia Sczwalkiewicz
Katerina H. Adlersflügel
Catherine Mia Constantine
Macias Antúnez Láerod
Valerie Jane Renaud
10 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Empty
MesajKonu: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 5:46 pm

Bidenem o.
Pek bi seviyorum kendisini.
Kendisi de pek bi taş.
Msn niki şizofren.
Neresi şizofrense artık Very Happy
En birinci o :O
Canına kurban gülüm.
En güzeli de o :O
Baş harflerinden ece yazdım kıymetimi bilsin Razz

Erm, şimdilik bu kadar. Ne düşünüyosunuz bu güzelimiz kızımız hakkında :O
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Doğum tarihi : 28/03/95
Mücadele Tarafı : Belirsiz.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Left_bar_bleue97/100Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Left_bar_bleue0/0Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 5:50 pm

Teşekkür ederim Berkay'mm I love you Seviyorum seni Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O 626852
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t6862-j-a-n-e
Macias Antúnez Láerod

Macias Antúnez Láerod

Doğum tarihi : 08/08/90
Mücadele Tarafı : ♠ Dé estepiénzá ♠
Evcil Hayvanı : İspanyol.

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 5:55 pm

Eceee ! Very Happy
Hiç iham yokken başlığıma yaz diye tutturmasına rağmen kıyamadım xD
Seda olmasa onunla sadece merabamız vardı Very Happy
Ama şimdi ayağı iyi anlaşıyoruz Very Happy
Bana göre yani onu bilemem Very Happy
Laaağynn yazcak bişey gelmio aklıma beynim durdu xD
Wiéna Rosé Sahibesi
Wiéna Rosé Sahibesi

Doğum tarihi : 19/04/94
Mücadele Tarafı : Karanlık
Evcil Hayvanı : Pearl (Kuzgun)

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Left_bar_bleue60/100Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Empty_bar_bleue  (60/100)
Düello Gücü:
Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Left_bar_bleue0/0Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 5:58 pm

En güzel insanlardan daha güzel
Canım gibi sevdiğim biricik kuzum
Eminim ki o da beni seviyordur.
Sarstı beni gülme krizindeyim sayesinde
En bunları yazdığım anda kuzu başlığıma yaz diye ileti atan
Neden kendimi bu kadar zorluyorum diye sorduran
İsminiilk üç satırın baş harfi yaptım gerisini de okusun Very Happy
Sefil insan bak hala yoruyor beni xD
En güzel resmi kişi kartına koymuş şahıs
Ve de az kaldı zorluyorum hala Razz
Melek gibi şahsiyet
En kopmalıklar katogorisinden bir insancık
Korusun onu Büşra'sı. Badigardı olucam ben onun xD Hem bacı hem badigard Very Happy

Oldu mu xD
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Left_bar_bleue97/100Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 6:01 pm

Oda yeterli Ümit'm. Seviyorum senide Cool Teşekkürlerrr ..! Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O 524486

Büşh'm . Ay çok tatlı olmuş. Yirim seni Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O 939920 Bacığğ koru beni Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O 273164
Katerina H. Adlersflügel

Katerina H. Adlersflügel

Doğum tarihi : 13/08/95
Mücadele Tarafı : Tarafsız
Evcil Hayvanı : (Lakaplardan hoşlanmaz)

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 6:02 pm

Bana ilk ünlümde avatar-imza konusunda tek yardımcı insan Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O 135151
Rahatça sohbet edebileceğim biri
Şuan pek konuşamıyoruz ama ileride daha yakın oluruz heralde Rolling Eyes
Seviyorum kendisini iyi biri (:

En son Katerina H. Adlersflügel tarafından Salı Tem. 21, 2009 6:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 6:02 pm

Teşekkürler İrem'm.. I love you
Praskovia Sczwalkiewicz

Praskovia Sczwalkiewicz

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 6:04 pm

Başlığın adını okuyunca insan diyo hamile olan Ece mi ? Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O 273164 "Doğur Hayatım. " lafı gibi birşey oluyor herhalde. xD Yani benim lafı başka yerlerden anlama olayımın bir sonucu bu da. Neyse çocuğunun ebesi olucam. Evet ben doğurtturucam veledi. Razz Ama düğünde doğurma fikrini nasıl buldum. Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O 797480 Artistim ulann. xD

Her neyse Ece'cim tek tanem ps'de kendini acayip geliştiren yakında beni sollayacak olan insan: Seviyorum kızanım seni. Seviyorum işte lilili. İyisin, hoşsun, güzelsin para da sende. Razz Üf tamam saçmalayamaya başladım. Lafı uzatmıyorum. Zaten biz planımızı yaptık. Pazartesi akşam saatlerinde bizim msn mekanında buluşuyoruk anam. Razz Dırdırcı yapıcez. Meşgul olucez. İşte öle. Ordan burdan şurdan selamlarla. Öptüm kiss. xD
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 6:13 pm

Bitanem ya Buse'mmm Tapıyorum sana.. lol! Benimsin (L)
Lyonelina Mullendore
☼ Tılsım Profesörü ☼
☼ Tılsım Profesörü ☼
Lyonelina Mullendore

Doğum tarihi : 30/08/92

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Left_bar_bleue100/100Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 7:39 pm

Öhöm.. Böyle şeyleri beceremeyen ben bu fındık kurdu için bir şeyler yazıcam artık. Sevimlimi sevimli bir fındık kurdu olur kendielri. Biraz cadıdır ama oda tatlı cadılık. Özellikle en çektiği insanlar olan ben ve Ahmet Abiyle beraber saatlerce muhabbet etmeye bayılır ki bizde onun muhabbetini çok severiz (Tabi Ahmet Bey arada gıcıklık yapmazsa daha hoş oluyor muhabbbetler). Onun bizim kavgalarımızda araya girmesi meşurdur. Ayrıca ona içki ve nargile KESİNLİKLE yasak! İstanbul'a önceden gittiğimde görüşemedik ama bir dahakine kesin görüşeceğim bücürük. Kendine ufaklık denmesini sevmeyen ama benim en çok sevdiğim ufaklık xD Bu mesajı gördüğünde beni öldürsede daima beni sevdiğini biliyorum. Emin olsunki bende onu ÇOK SEVİYORUM.
I think, she's very frendly. I love her, very much.

En son Adeliné Denisé Caliente tarafından Salı Tem. 21, 2009 7:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Charlotte Mabelle Xanei

Charlotte Mabelle Xanei

Doğum tarihi : 16/10/93
Mücadele Tarafı : Sız ^^
Evcil Hayvanı : Belle , Mabel , Chotte , Charl , Cha-Cha

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 7:40 pm

Yeteneksizliğimle birşeyler saçmalayacağım Embarassed
Daha msneye ilk eklediğimde sıcak tavırlarıyla ilgimi çeken şahıs What a Face
'İyi bir empat mısın' ını nerede görsem aklıma gelen şahıs Razz
Nede dadludur maşşşşalllaah tü tü tü What a Face
# Duyguş diyişini yirim Rolling Eyes
Nedensiz sevdiklerimde 3.lüğe aday Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O 273164 Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O 874940
çok canayakın birisi aamaan seviyom işte Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O 135151
Duygu<3Ece Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O 939920
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 7:46 pm

Ilgaz Ankara'ya gelip seni pataklayacağım şimdi! Oha ya Bücürük, fındık kurdu, ufaklık ! Daha varmı ! Birde 3 yaşında ki bebe deseydinde tam olsaydı keşke ! Görüşelim tabi görüşelim. Göstericem ben sana bunları hıh Twisted Evil Mad Ayrıca bende seni seviyorum Laughing

Ilgaz'mm Hem nargile sözü var hemde yasak koyuyor manyak mısın ?

Duyguş'mm asıl sıcakkanlı sensin Cool Bende seni çok seviyorummm Razz

Duyguş <3 Eceğ
Irene Descardina

Irene Descardina

Doğum tarihi : 06/11/93
Mücadele Tarafı : Saçları.
Sihirsel Soy : Safkan.

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 3:34 pm

Ece, güzelim benim. Babasıyla başı dertli olmasına rağmen, çuvala sığacağını düşünüyorum. Dünya'nın en tatlı hatunu o, o kadar. Alkol içtiğim zaman kızsa da, kıyafetlerime sapıkça yorumlar yapıp, değiştirmek zorunda bıraksa da... Çok seviyorum onu. Hamile kalmak için sürekli bana danışıyor. *Yanlış anlaşıldı galiba, rp rp xD*

Eceeeeeee <4324252525
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 7:06 pm

Violetta Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O 185267

Naz'm bitanem benim <3<3
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

Doğum tarihi : 26/05/91
Mücadele Tarafı : Tarafsız Ste.

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 1:49 pm

Aşkım. XD Her zaman beni dinler ve benden tırsmaz. xD Tuhaf bir şekilde bağlı bana !.
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 2:41 pm

Ne tırsıcam senden ya =D Daha kötüleri de var tırsmadıklarım merak etme =D Seni seviyorum ve hep seveceğim. Bağlıyım sana , mutluyum çünkü böyle =D

Junior Seda
Josselyn Oasis

Josselyn Oasis

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 7:56 pm

Ecee'm ;

Uzun bir süredir tanıyorum seni. Bir sıkıntım olduğumda dertleşebileceğim güvendiğim insanlardansın. İyi niyetlisin ve sıcakkanlısın. Muhteşem bir insansın. Çook Seviyorum Seni yaa <3 O kadar muhteşem bir insansın ki ki ki xP Şimdi benim başlığıma yazdığın o muhteşem yorumu okudum xD Burdan da teşekkür ediyim xD Ayrıca gitmemene çook sevindim bitanem xD Teyteyyteyy xD Neyse Çook Seviyorum Seni Bitanem <3 Öpüldün (: İyi ki varsın <3
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 6:38 pm

Sende iyi ki varsın bebeim. Seviyorum seni. Cool
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O   Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 9:51 pm

Üyenin isteği üzerine başlık; Düşünseli & KİLİT!

Dırdırcı'nın hamile ve taş editörü - Ece :O
1 sayfadaki 1 sayfası