Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~ Zindan ~

4 posters
YazarMesaj
Macias Antúnez Láerod

Macias Antúnez Láerod

Doğum tarihi : 08/08/90
Mücadele Tarafı : ♠ Dé estepiénzá ♠
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : İspanyol.

~ Zindan ~ Empty
MesajKonu: ~ Zindan ~   ~ Zindan ~ Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 2:27 pm

Esir alınanların ve kaçırılanların tutulduğu yerdir . İçerisi çok karanlıktır !

~ Zindan ~ Karazindan
Mr. Jaquin

Mr. Jaquin

Doğum tarihi : 22/07/90
Mücadele Tarafı : ´ Tarafsız .
Sihirsel Soy : ´ Melez.
Evcil Hayvanı : ´ Death .

~ Zindan ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Zindan ~   ~ Zindan ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 3:38 am

+ Adama böyle düello yaptırılır Wink

Gözlerimi açtığımda kapkara bir yerdeydim , burasının neresi olduğunu ilk başta anlamamıştım . Hafızamı biraz kurcalayınca dün yaptığım salaklık aklımda yer etmişti. Boş bulunup ağaçları söndürmemiştim . Reflekslerim doğrultusunda *Lumos dedim kendimce. Tam asamı almış olacağını sandığım anda ayağımın altını aydınlatan bir şey farkettim . Eğildiğimde asamı unuttuğunu gördüm . Tam bu sırada kapının açıldığı da kulaklarımda yankılanmıştı . Kafamı kaldırdım gözlerimi çok iyi açtım . Macias'ı farketmiştim . Asasının ışığıyla zindana doğru girmişti. Yankılanmayı sağlayan zindanda ; ' Çok aptalsın dostum ... Asamı hala bende bıraktın . Şimdi sana beni kurtardığın için bir şans ! Ya bırak gideyim ya da zor kullanayım ? ' diyordum . Bu korkusuzluğumu neye borçluydum acaba ?
Macias Antúnez Láerod

Macias Antúnez Láerod

~ Zindan ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Zindan ~   ~ Zindan ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 3:43 am

Düello durduruldu .
Macias Antúnez Láerod

Macias Antúnez Láerod

~ Zindan ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Zindan ~   ~ Zindan ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 4:12 am

Onca işin arasında Jaquin'i unutmuştum .. Gerçi bugün arkadaşlarının saldırısına uğramıştık fakat ; ondan sonra Nouhmente ile lafladığımızda aklımdan kaçıp gitmişti. Ona bakmak için zindanın yolunu tuttum . O an aklımda inanılmaz aptallığım gelmişti . Şimdi hatırlamıştım , o düelloda ben onun asasına el koymamıştım ... Ve şu anda zindandan kaçmış olma ihtimali vardı. Koşaradımla zindanın yolunu tuttum asamdan çıkan ışık içeriyi rahatlatmıştı . Fakat benim aydınlığım bu kadar fazla olamazdı . Bu yüzden yavaşladım ve diğer ışığın nereden gelip de gözümü aldığını farketmek için kendi elimle asamın üstünü sıvazladım . Ve tam karşımda duran Jaquin'i o anda farkettim . Gözlerinin içi öfke ve intikam ateşiyle doluydu . Birde aptal cesareti vardı bu çocukta. Sözlerini işittiğimde yanıt olarak odayı yeşile boyamıştım ! Tabi Ruletimin yankısı da kulaklarda yer etmişti ..
Mr. Jaquin

Mr. Jaquin

~ Zindan ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Zindan ~   ~ Zindan ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 4:16 am

Macias'ın ışığının söndüğünü farkettiğimde gözlerim yuvalarından fırlamış asamla onu arıyordum . Fakat uyanık dostumun etrafta gezdiğini biliyordum . Tam kendi ışığımı söndürecekken önümden gelen bir yeşil ışık huzmesinden kaçmak için zindanın diğer tarafına gözüm kapalı atlamıştım . Bu sırada tabi mermiden de kurtulmuştum . Ayağa fırladığımda halime şükretmiştim doğrusu . Bu karanlıkta atladığım yerde bir yere çarpmamıştım . ' Sen hep böyle cani misin Mac ? ' dedikten sonra asamı ona doğrultup ; ' Avada Kedavra ! ' diye böğürdüm !

Ümit'in internet sorunu yüzünden ertelendi ...
Nouhmente Brequnland

Nouhmente Brequnland

Doğum tarihi : 31/07/95
Mücadele Tarafı : * İyilik ~
Sihirsel Soy : * Safkan ~
Evcil Hayvanı : * David ~

~ Zindan ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Zindan ~   ~ Zindan ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 8:52 am

Out: Jaquin canımı sıkmaya başlıyorsun. Ümit'i bırak benimle yap.
Macias Antúnez Láerod

Macias Antúnez Láerod

~ Zindan ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Zindan ~   ~ Zindan ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 1:19 pm

Başlıyor ! Hadi bakalım ... ^^

Kendini oradan oraya fırlatan Jaquin'e sadece gülüyordum doğrusu. Kendini bu kadar hırpalaması beni güldürmekten başka bir şey yapmamıştı . Şimdi ise karanlıkta yürümeye başlamıştım , ama usanmıştım artık onun ışığından ve asamın bir hareketiyle zindanı aydınlattım . Şimdi Jaquin'in korkusunu gözlerinden okuyabiliyordum . Benimle karşılaşmak istemediğini , sadece zindandan çıkmak istediğini daha iyi anlıyordum . Ama onun yeri ya azkabandı yada mezar... Gözlerimi açmış ona bakarken bana seslendiğini farkettim ve ; ' Sen hep böyle cani misin Mac? ' dediğini duydum. Tıksırarak gülmüştüm bu sözüne. Daha sonrada üzerime gelen ışık huzmesinden yana kaçılarak kurtulmuştum . Önümde duran ranzayıaleve verdim ve onun gözlerinin içine bakarak kırmızılaşmıştı gözlerim... Fakat onun gözleri normaldi bu sefer ...
Mr. Jaquin

Mr. Jaquin

~ Zindan ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Zindan ~   ~ Zindan ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 1:23 pm

Karanlığın ışıkla buluşmasına ilk kez sevinmiştim. Şimdi gözlerini gayet ne görebiliyordum . Duvarları inceledim , çvreyi kullanıp kaçmayı düşündüm belki de . Fakat buradan Macias'ı öldürmeden kaçılacak bir tarafı yoktu . Biliyordum ... Şimdi ona bakarken içerideki sis dalgası giderek artmaya başlamıştı . Bense asamla hareket yapıyordum . Macias, ranzayı aleve vermişti ve üzerime gelmekte olan bir büyü vardı . Kalkanla büyüyü sıvıştırdıktan sonra . Ona sert bakışlar atmaya başlamıştım . Gözlerimi normale çevirdiğimde rakiplerimi küçümsüyordum doğrusu . Ama bu rakip küçümsencek bir rakipdeğildi. Gözlerim tekrar yeşil renkte parıldamıştı...
Macias Antúnez Láerod

Macias Antúnez Láerod

~ Zindan ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Zindan ~   ~ Zindan ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 1:26 pm

Üzerime gelen yeşil ışık huzmesini tekrar kenara çekilerek sıvıştırmıştım . Şimdi ona büyük bir sürprizim vardı doğrusu bu adam güzellikten anlamıyorsa bende zor yolları kullanacaktım . Ruletimi kenara koydum ve gömleğimi üzerimden çıkardım . Şimdi üzerimde sadece bir body vardı , bu beni kaslı gösteriyordu doğrusu . Ona doğru gülümsedim ve ; ' Şimdi oyna bakalım sert çocuk . ' dedim . Alevler lanetlenip onun etrafını sarmaya başlamaktaydı sayemde ... Ama hala bitmemişti . Gözlerim bir şeyler arıyordu ve ne olduğunu biliyordum . Ranzayı farkettim , ranzayı onun üzerine bir çırpıda yolayıverdim . ' Şimdi ne yapacaksın cesur yürek ? ' diye de söylüyordum ...
Mr. Jaquin

Mr. Jaquin

~ Zindan ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Zindan ~   ~ Zindan ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 1:30 pm

Odanın içi birden fazla ısınmaya başlamıştı . Ruhların lanetlediği alev benim etrafımı sarmaya başlarken etraftaki tüm oksijeni kendime birleştirmiştim . Gözlerimi kapayıp açtıktan sonra alevlerin yok olduğunu farkettim . Üzerime gelen ranzayı da asamın bir hareketiyle karşı köşeye fırlattım. Şimdi sıra bendeydi değil mi , onun laflarına hiç kulak asmıyordum . Tek düşündüğüm şey düelloydu şu anda . Kafamı sert bir şekilde kaldırdıktan sonra ; ' Al bakalım şekil adam ! ' die bağırdım . Ve asamdan çıkan kırmızı ışık huzmesini onun tam kalbine doğru göndermiştim şu anda...
Macias Antúnez Láerod

Macias Antúnez Láerod

~ Zindan ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Zindan ~   ~ Zindan ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 1:33 pm

' Al bakalım şekil adam ! ' bu sesi duyduktan sonra asam elimde sıkıca duruyordu . Yerde duran ruletimi almak için eğildiğimde ışık huzmesi kafamın üzerinden geçişti . Bu olay da onu sinirlendirmiş ve beni kahkaha tufanına sarmıştı . Şimdi ne yapacaksın bakalım diyordum kendi içimden .Gözlerim sadece yinelenen laneti seyrediyordu . Fakat asamdan çıkan Rulet sesi de onu bulmaya gider gibiydi. Bense daha doymamış gibiydim . Ona bütün zorlukları yaşatmanın yollarını arıyordum kendi içimde . Sözlerimden anlar mı diye ona bakarken ; ' Niye karanlığı seçtin Death? Seninle iyi şeyler yapabilirdik .. ' demişti . O söylemeden ben gözlerimi kırmızıya boyamıştım ble.
Mr. Jaquin

Mr. Jaquin

~ Zindan ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Zindan ~   ~ Zindan ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 1:37 pm

' Ben seninle güzel hiç bir şey yapmam Mac. Ben adamları para için öldürmüyorum . ' demiştim. Gülebildiğini farkettiğimde sinirlerim tepemdeydi . Üzerime gelen kırmızı büyüyü de kalkan yolu ile yokettikten sonra , rulette bu kalkanda kaybolmuştu . Zor değildi tabiki bu adamı yenmek . Sadece karşısında aklını kullanmak gerekliydi . Bense şimdilerde yapacak bir şey bulamazken birden gözlerimi kırmızı parıltı süslemişti . Kafamı kaldırıp da ona baktığımda ne yapacağını tahmin etmeye çalışıyordum . Ranzayı onun üzerine gönderdim tekrar . ' AL bakalım eski dostum . ! ' dediğimde ise onun işi başından aşkın gibiydi.
Macias Antúnez Láerod

Macias Antúnez Láerod

~ Zindan ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Zindan ~   ~ Zindan ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 1:39 pm

Düello durdu^^

*Selçuk ben sana yapmayalım demiştim be adam ! xD
Matthew James Widmore

Matthew James Widmore

Doğum tarihi : 11/01/94
Mücadele Tarafı : Ailemle dost geçinenlerin yanı
Sihirsel Soy : Widmore!

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Zindan ~ Left_bar_bleue95/100~ Zindan ~ Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
~ Zindan ~ Left_bar_bleue0/0~ Zindan ~ Empty_bar_bleue  (0/0)

~ Zindan ~ Empty
MesajKonu: Geri: ~ Zindan ~   ~ Zindan ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 1:43 pm

Mr. Jaquin ölmüştür..

~ Zindan ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zindan