Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

martin spelz

2 posters
YazarMesaj
SkipHORSEılmış

SkipHORSEılmış

Doğum tarihi : 02/09/93

martin spelz Empty
MesajKonu: martin spelz   martin spelz Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 2:02 pm

Sıradan bir güne başlamıştım, kalmak için büyük bir çaba harcamam gerekecekti.Aslında hiç te kalmak istemiyordum dün bütün gece yarın olacak bitki bilim dersi için çalışmıştım.Eğer bu sınavdan da kalırsam sınıfı geçemeyecektim.Acaba ilk ders ne idi?, dedim kendi kendime. Etrafta öylece durmuş ders programıma bakarken ilk dersin tılsım olduğunu gördüm,olamaz , dedim kendi kendime çok geç kalmıştım.Profesör Charlotte geç kalanlara çok büyük cezalar verirdi, acaba bugün ne ceza alacaktım derkensınfa girdim.Profesör Charlotte:
Demek sonunda gelebildiniz Mr. Spelz ,dedi
Aslında onunla tartışabilirdim ama bunun hiç bir şeyi değiştirmeyeceğinden yerime oturdum.Ders bittiğinde profesör beni yanına çağırdı ve geç kalmamın nedenini sordu.Ben:
Efendim, bugün bitki bilim sınavım var.Eğer geçemezsem sınıfta kalacağım; dün bütün gece bitki bilim sınavına çalıştım, dedim.
Profesör beni affettiğini söledi.O an gerçekten çok şaşırmıştım.Herhalde profesörün kafasına bir iksir şişesi düştü dedim kendi kendime.
Evet sınav zamanı gelmişti.Hemen ordan ayrılıp bitki bilim sınıfına girdim.Sınav başlamak üzereydi.Hemen yerime oturup sınavın başlamasını bekledim.Zil çaldı ve birden önümde bir kağıt belirdi.Aslında sorular kolaydı zaten son sınavlar her zaman böyle olurdu bitiş zili çaldığında artık dönüş olmadığını bilmek içimde bir cansıkıntısına yol açtı...
Matthew James Widmore

Matthew James Widmore

Doğum tarihi : 11/01/94
Mücadele Tarafı : Ailemle dost geçinenlerin yanı
Sihirsel Soy : Widmore!

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
martin spelz Left_bar_bleue95/100martin spelz Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
martin spelz Left_bar_bleue0/0martin spelz Empty_bar_bleue  (0/0)

martin spelz Empty
MesajKonu: Geri: martin spelz   martin spelz Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 3:15 pm

İstemsizce yazılmış bir ro gibi. İmla hataları her yerde , betimleme sıfır , istek yok , uzunluğa pek önem vermem ama o bile yok , renklendirme yok hiçbir şey yok..

Puanınız 8 dir.. Site içinde ro yapmanız yasaklanmıştır!

Derslere bir katılın derim..

martin spelz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» . Martin Bradley Colt .
» Martin Bradley Colt
» Steve Dean Martin Strong