Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ravid Spring

2 posters
YazarMesaj
Ravid Spring

Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Punisher

Ravid Spring Empty
MesajKonu: Ravid Spring   Ravid Spring Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 3:14 pm

Yine muhteşem bir pazar günüydü.Ravid aklından bunu geçiriyordu.Artık gece olmuş ve o lanet olası barakasına dönmüştü.Üstündeki hızlı bir şekilde çıkardı.İki haftadır yıkanmayan pijamalarını giydi.Her zamanki gibi hiçbir zaman yapılmamış dağınık yatağına döndü ve aklından Monique ile yaşadığı zamanı geçirdi.Sonra suratında bir tebessümle kendini yatağa attı.

''Zzıırr!...''
Sağ elini saate götürdü ve saati yere fırlattı.Daha sonra akşam çıkardığı elbiselerini silkerek tekrardan üzerine giydi.Yine hafta başı gelip çatmıştı.Ravid yüzündeki asıklıkla lavaboya gitti ve başını suyun altına soktu.Çalıştığı yerdeki kurallar nedeniyle sakal traşını yaptı.Yüzünü sildikten sonra havluyu tekrardan klozetin üzerine fırlattı.Dolabından fındık ezmesi çıkarıp bir dilim bayat ekmeğin üzerine sürdü.İşte bu onun kahvaltısıydı.

Daha sonra kapıyı vurup çıktı.67 model Mustang'ine atladı ve şişmiş gözleriyle radyo kanalını ayarlamaya çalıştı.Evet, işte bu sabah yine radyoda Beatles'tan bir şarkı vardı.

-Lanet olası!, diye bağırdı yoldan pazar arabasıyla geçen kadın.Radyo kanalını ayarlarken kadının pazar arabasına vurmuş ve bütün herşey yere dağılmıştı.Ravid olan bitene aldırmadan yoluna devam etti.İşyerinin önüne geldi, arabası için boş bir yer buldu ve park etti.Hayatından nefret edercesine kapıyı sertçe kapattı.Sonra bagajdan evraklarını taşıyan çantayı alıp girişe doğru yöneldi.Kapıdan girer girmez patronun küfrüne maruz kaldı.

-Yine geç kaldın aptal!.Seni kovacağım...

Ravid kimseye aldırmadan bilgisayarının başına oturdu.Evet, işte yeni bir hafta böyle başlıyordu.Cheerruzer Telekominasyon Şirketi'nin Müşteri Hizmetleri'nde görevliydi.Her gün binlerce insana laf anlatmaya çalışıyordu.Bu işi sevmiyordu ama parası iyiydi.Zaten arabasından başka kendisine bile önem vermeyen biriydi.Babası 8 yaşındayken onları terk etmiş, annesini de 17 yaşındayken akciğer kanserinden dolayı kaybetmişti.Teyzeleri vardı ancak onlar da Ravid'i bir türlü sevmemişlerdi.

Hayatın ne kadar sıkıcı olduğunu düşünüyordu.Bir iki kez intihara teşebbüs etmişti ancak inançları nedeniyle bunu yapmaktan vazgeçti.

Evet, artık işe koyulma zamanım gelmişti.Ve ilk müşterim hattaydı.Lanet olasının hattında cızırtı vardı.Bana nedenini soruyor ve telefona küfrediyordu.Ona bunun ADSL ile veri alıp verme sırasında telefon görüşmelerinde bu tip sorunlar çıkaracağını anlatmaya çalıştım.Fakat lanet olası kadın gelip ADSL'ini değiştirmelerini söylüyordu ve onu ADSL Hizmeti'ndeki arkadaşlara yönlendirdim.İşte bunun gibi birçok geri kafalıyla uğraştığım bir günün daha sonuna geliyordum.Patron yanıma gelip müşterilerle düzgün ilgilenmediğimi söylemeye başladı.Lanet olası omzuma parmağıyla vurup bana gerizekalı diyordu.İşte bittiğim andı.O anda kan beynime sıçradı ve gözlerim karardı.

Herşey bittiğinde kendimi nezarethanede buldum.Kendime geldiğim an:
-Ben nerdeyim?, diye sormaya başladım.Polis memuru:
-Zanlı kendine geldi efendim!, diye bağırdı.

O anda birşeyler hatırlamaya başladım.İki üç polis ve bir avukat nezaretinde sorguya alındım.Evet, patronumu öldürmüştüm.Lanet olası avukat bunun için tam 13 yıl mahkum olacağımı suratıma tükürüyordu.Bir-iki duruşmaya çıktıktan sonra kendimi demir parmaklıkların ardında buluverdim.Hayatımdan sıkılırken işte kendimi bir anda yeni bir hayat çizivermiştim.Burası bambaşkaydı.Serserilerin, ırkçıların, pisliklerin, gaylerin ve aptalların bulunduğu yeni bir dünya....ve yenilerin sevilmediğini ilk günden anlamıştım....
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

Doğum tarihi : 26/05/91
Mücadele Tarafı : Tarafsız Ste.
Sihirsel Soy : Safkan

Ravid Spring Empty
MesajKonu: Geri: Ravid Spring   Ravid Spring Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 9:14 am

Yazım hastası bulamadım. Ro da başarılı görünüyor. Kurgun biraz tuhafıma gitse de beğendim. Seni Zanlı xP

Ro Puanın. 95
* Derslere katılmana gerek yok.

Ravid Spring
1 sayfadaki 1 sayfası