Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Meleee'm // Şandel // Chandéllé // Melek

2 posters
YazarMesaj
Ivan Miroslav
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Ivan Miroslav

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Meleee'm // Şandel // Chandéllé // Melek Left_bar_bleue97/100Meleee'm // Şandel // Chandéllé // Melek Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Meleee'm // Şandel // Chandéllé // Melek Left_bar_bleue0/0Meleee'm // Şandel // Chandéllé // Melek Empty_bar_bleue  (0/0)

Meleee'm // Şandel // Chandéllé // Melek Empty
MesajKonu: Meleee'm // Şandel // Chandéllé // Melek   Meleee'm // Şandel // Chandéllé // Melek Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 8:55 am

İki saat düşündüm nan ne yapıcam ben diye. Sabahın köründe PC başına kurulup babama çaktırmamak için sesi iyice kıstığımdan, müziklerden ilham alamıyorum. O yüzden saçmalarsam kusuruma bakma, bakma Melek nan.

Ehem, şimdi seçose diye kestirip atamıyorum... Ama sana olan aşkım, arkadaşlıktan da öte bir boyutta Melek xD. Hatta bana Ayberk'in deyimiyle "Eşcinsel Manyak!" dersen bile alınmam, o derece yani. Şimdi sana bi'Rob tarzı takılıcam, maksat anıları canlandırsın... "Eeeeauauuvv" << bundan bir şey anlamazsanız dert etmeyiniz, Melek'le aramızda olan bir espiridir xP.

Her neyse... Keşke dershaneyi bırakmasaydım dedirttiren tek insan sensin yavru kuşum. Hatta geçen gün dershaneyi hatırlamıştım, o yüzden bütün gün sana iltifat ettim allahım olaya bak xD. Neyse, en kısa zamanda gel buraya, gör bunu, ay ay ay Sılaaaaa de bende mutlu oliim xP.

Seçose aşkım. Melek'i doğuran anaya gurban fan kılap.
Diamonique Lea Schmitz

Diamonique Lea Schmitz

Sihirsel Soy : Safkan

MesajKonu: Geri: Meleee'm // Şandel // Chandéllé // Melek   Meleee'm // Şandel // Chandéllé // Melek Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 3:04 pm

Aşkımsın sen benim Sıla'm... Seni çok sevdiğimi biliyorsun değil mi? Seninle ofis etütlerde en eğlenirdik ama, tabi ben yine otoriter öğrenci sessiz olun modunda Very Happy Sana aşığım lan bende. Sözlerine kurban senin Very Happy Eavvvvvvvv... evet evet sanki bu bana birşeyler andırıyor. Şu sıralar ikimizinde sinirleri yüksek seviyede sürekli çatışıp duruyoruz o ayrı ama ben sana aşığımm uleyyn Very Happy bil bunu ! Yanlış algılanacak ama olsun. Buyüzden sana söylüyorum aşkoomm,kocacıımm, 3 Haziran'ı seviyorum ölüyorum lan Very Happy
Ivan Miroslav
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Ivan Miroslav

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Meleee'm // Şandel // Chandéllé // Melek Left_bar_bleue97/100Meleee'm // Şandel // Chandéllé // Melek Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Meleee'm // Şandel // Chandéllé // Melek Left_bar_bleue0/0Meleee'm // Şandel // Chandéllé // Melek Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Meleee'm // Şandel // Chandéllé // Melek   Meleee'm // Şandel // Chandéllé // Melek Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 3:32 pm

Oha bu başlık nasıl yeniden başa geldi. Ünlün gibi cinli perili bu başlık, tövbe tövbe. Bende 21 Aralık'a tapıyorum yaavruum <900:333

Meleee'm // Şandel // Chandéllé // Melek
1 sayfadaki 1 sayfası