Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Quéntin

2 posters
YazarMesaj
Richard McGregor

Richard McGregor

Mücadele Tarafı : Hogwarts.
Sihirsel Soy : Kurt.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Quéntin Left_bar_bleue100/100Quéntin Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Quéntin Left_bar_bleue40/60Quéntin Empty_bar_bleue  (40/60)

Quéntin Empty
MesajKonu: Quéntin   Quéntin Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 12:50 pm

Ad: Quéntin James
Soyad: Carvellion
Sorular:
>> Bir düelloda karşınızda ki kişi yere düştü. Sizin onu yenme şansınız var. Ancak bu arkadan saldırma olur çünkü çok zor durumda. Ona saldırırmıydınız? Neden?"

- Kesinlikle saldırırdım. Dumstrang'da bize böyle öğrettiler. Onu her şekilde yenebilirim ama acizliğini tökezleyerek göstermesi cezasız bırakılmaz! Aslında onunla eğlenmek daha cazip geliyor ama elimde kazanabilecek fırsat varken asla kaçırmam.

>> En sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz büyü nedir? Neden?"

- Birkaç büyü dışında her duyduğumu ve üzerinde çalıştığımı yapıyorum zaten. Sadece imkânsız büyüleri, onları da birkaç yıl içinde halledeceğime eminim, yapabilmek isterdim. Ama en sevdiğimi sorarsanız kesinlikle Lanetli Ateş derim! Önüne çıkan her şeyi yakıp küle çeviriyor. Bundan daha iyi ne olabilir ki?

>> Hogwarts'a gelirken bir büyü öğrendiniz mi? Onu yaparken zorlandınız mı? Eğer zorlandıysanız bunun nedenleri neler?"

- Ben Dumstrang'dan kovularak geliyorum. Hogwarts öğrencilerinin seviyeleri üzerinde büyüleri öğrendim. Zincirleme, kırbaç gibi cezaları uygulayan bir yerde öğrenmemek büyük bir hata olurdu zaten!

>> Büyük bir koridordasınız ileride dört kapı var. Kapılardan biri siyah, diğeri beyaz, ortadaki gri ve en sağdaki tahta renginde hangisni seçersiniz? Neden?"

- Eğer bu koridor Hogwarts'ta ise hiçbiri geldiğim yerdeki tehlikeleri barındırmıyordur. Hepsini seçerek arkasından gelecek tehlikelerle mücadele edebilirim. Ama bir tanesini seçmek zorunluysa siyahı seçerdim. Bir tehlike gelecekse en büyüğü bunun arkasındadır. Biraz eğlenmek benimde hakkım, öyle değil mi?!

{Diğer karakterimin ro puanı 97. Ayrıca yukarıda kısaca bahsettiğim kurgum kabul edilecek mi?}
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

Doğum tarihi : 26/05/91
Mücadele Tarafı : Tarafsız Ste.
Sihirsel Soy : Safkan

Quéntin Empty
MesajKonu: Geri: Quéntin   Quéntin Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 12:09 am

Slytherin !! TIK !

Quéntin
1 sayfadaki 1 sayfası