Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

L'ovelpa Kurguları

+3
A. Erlina Bianchett
Valerie Jane Renaud
Aphosz Solenia Camillei
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
A. Erlina Bianchett

Mücadele Tarafı : L'ovelpa
Sihirsel Soy : Safkan

L'ovelpa Kurguları - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: L'ovelpa Kurguları   L'ovelpa Kurguları - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 11:53 pm

O konuda anlamadığım bir detay var. Onu açıklığa kavuşturunca haber vericem. Ve şu tarihler... Onlara çok uymamaya karar verdim. Bu kadar kontrol etmek istemiyorum ^^

Dediğim gibi, her şey kesin -ve anlaşılır xD- olduğunda haber vericem, o zaman yasak ormana rp bırakılıcak ve kurgumuz başlamış olacak ^^
Aphosz Solenia Camillei

MesajKonu: Geri: L'ovelpa Kurguları   L'ovelpa Kurguları - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 8:42 pm

Üyeler gittikçe örgütteki aktifliklerini kaybediyorlar. Lütfen daha dikkatli olun. En azından kurguya hep beraber karar vermemiz gerekirdi, 3-5 kişiyle değil.
Chris Jacques Weisberg

Chris Jacques Weisberg

Doğum tarihi : 25/07/92
Mücadele Tarafı : Karanlık.

MesajKonu: Geri: L'ovelpa Kurguları   L'ovelpa Kurguları - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 7:37 pm

Bence herkese özel mesajla ulaşıp konuşma hazırlayalım. Online olanlar olsun, üç kişi olmaz en azından daha fazla kişi olur.
A. Erlina Bianchett

MesajKonu: Geri: L'ovelpa Kurguları   L'ovelpa Kurguları - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 9:44 pm

Hepinizin farkettiği gibi, sitede fazla aktif olamıyorum. Bu yüzden çok ani olacağını bilsem de, L'ovelpa'yı Chris Jacques Weisberg'e devrediyorum xD Kendisi isterse yerine başka birini bulabilir, ya da örgütü kapatabilir. Ona kalmış. Daha sonra girememe ihtimalimden dolayı, ankete falan başvurmadan bitirdim. Kusura bakmayın xD

L'ovelpa Kurguları
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2