Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Madison Jane *

+14
Lorrinda Aldorra Lwinkley
Aundrey Corbyn Banning
Sonia Michelle Williams
Stesha Irina Láerod
Lasié Marry Aloné
Theodore Henry Dominique
Victoria Megan Slopen
Mirabella Grazia Swan
Steve D.Strong
Diamondié Odysséia
Irene Descardina
Nadja Mulder
Sylvana Kingswell
Valerie Jane Renaud
18 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Doğum tarihi : 28/03/95
Mücadele Tarafı : Belirsiz.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Madison Jane * Left_bar_bleue97/100Madison Jane * Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:
Madison Jane * Left_bar_bleue0/0Madison Jane * Empty_bar_bleue  (0/0)

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 9:27 pm

Madison Jane * 82092505

- Kişisel Bilgiler -

Ad&Soyad:
Madison Jane Stephanié
Doğum Tarihi:
1987
Meslek:
Dırdırcı Editörü
Doğduğu Şehir:
Paris
Lakaplar:
Madd
Kan Durumu:
Safkan
Mezun Olduğu Bina:
Ravenclaw
Asa:
Özgürlüğün Prensesi
Savaş Tarafı:
Zümrüdüanka Yoldaşlığı

Madison Jane * Icon3g Madison Jane * Icon2

- Kişisel & Fiziksel Özellkler -

Fiziksel Özellikler:
Sarı düz saçları bir peri kızı gibi geriye uzanır. Yüzünün önünü hafifce kapatan kahkülleri mavi gözleriyle buluşur. Gözbebeklerinin mavimsi halleri insane denizi hatırlatır. Saçlarını genelde arkadan toplar. Kahkülleri daima öne bırakılmış ve dağnıktır. Halka küpe takmayı ve askılı buluz giymeyi sever. Genelde siyah rengi tercih eder. Beyaz teni siyahın altında dikkat çekicidir.Oldukça narin görünür. Ufak bir yapısı ve bebeksi bir yüzü vardır. Elleri kendi halinden biçimlidir. Gülümsemesi insanın içini ısıttır. Bakışları insanın içine işlesede gözlerini çok uzun sure tek bir noktaya dikamez. Oldukça dikkatli olduğu halde genelde etrafı tarar.

KişiseL Özellikler:
Alyssa küçükken çok çılgın bir kişiliğe sahip olsa da yaşadığı kötü tecrübeler onu sessiz ve düşünceli yapmıştır. Çocukluğuna göre şimdi daha uysal ve daha alçakgönüllüdür. Annesinin içine işlediği bir parça kötülük ise hep kalbindedir, yerinde ve zamanında göstermesini bilir. Alyssa büyücülere karşı mütavazi ve alçakgönüllüdür fakat bu özelliği muggle’lara uymaz. Muggle’ları küçüklüğünden beri ezik ve fazlalık olarak görmüştür. Önüne çıkan her muggle ise hayatını kaybetmiştir. Alyssa artık çılgın bir yapıya sahip olamasa bile Dırdırcı’da çalışmaktadır, çünkü küçükken hep deli dolu birisi olarak hep bu mesleği istemiş bu mesleği tek emeli olarak kafasına koymuştur. Büyünce de her ne olursa olsun bu arzusunu yerine getirmiştir. Alyssa yaşadıklarını yaşatmayı çok sever, insanlara acı çektirmeye ve onlara gıcık etmeye bayılır, özellikle kötü insanlara karşı. Hep iyi bir insan olmuştur ama acımadığı tek şey kötü insanlardır.

Madison Jane * Icon2z Madison Jane * Con1r

- İlgi Çekici Geçmişi -

1987 yılında, soğuk bir kış akşamı dünyaya geldi Alyssa. Kendi küçüklüğünü hiç bilmediği gibi, öğrenmekte istememişti. 4 kişilik bir aileye sahipti, tatlı mı tatlı bir erkek kardeşi vardı. Ailesi hep kötü tarafta olmuştu, bu yüzden Alyssa’ya her zaman kötü tarafta olması için baskı uygulamışlardı fakat Alyssa içinde ki iyilik meleğinin farkındaydı ve ailesi yok olana kadar hiç dışarı çıkartamadı. Onların yanında hep büyücülere kötü davranmak zorunda kaldı, ta ki ailesi ondan uzaklaşana kadar. Diğer kardeşi ise ailenin diğer fertleri gibiydi, içinde ki kötülük zapt edilemez gibiydi, sanki bedenine sığmıyor ve derisini yırtıp çıkmak istiyordu. Yani tam da ailesinin istediği gibi bir çocuktu, Alyssa’nın hiç olamadığı ve olamayacağı…

Annesinin ölümü; düşüncelerinden durmadan akan o söylentiler, azkaban muhafızları, bakanlıkta ki duruşma. Alyssa hiçbirini hatırlamak istemese de beynine kazınmıştı her biri. Karşı komşuları olan lizz teyze, hıçkıra hıçkıra anlatmıştı bütün olayı, Alyssa’nın hiç inanmak istemediği olayı… Lizz teyzenin o tatlı dilinden dökülenlere göre; Evde yalnızca hizmetli ve annesi varmış. Alyssa kardeşi ve babası evi boşalttıktan yarım saat sonra kadar evden gürültüler gelmeye başlamış. Evde tartışma olduğu belliymiş. Lizz teyze çok yaşlı olduğunda karışmak istememiş fakat bağırışmalar yerini büyülere bırakınca Lizz teyze ayaklanmış. Pencere’ye doğru hızlı adımlarını sergilerken, evden büyülü sözcükler duyuluyormuş. Lizz teyze pencere’ye gitmiş, yarım yamalak açık olan ilk katın penceresinden bakmış, gördükleriyle öylece kalmış, Alyssa’nın annesi ve o her zaman suskun olan hizmetli düello yapıyorlarmış ve Alyssa’nın annesi hiçte iyi durumda değilmiş, belli ki bir Criatus lanetini çoktan yemiş. Lizz teyze bunu görünce hemen asasına çekmiş ama çok geç kalmış, bir sersemletme ile yere yığılıvermiş. Kendine geldiğinde ise evinde yatıyor bulunmuş, karşısında ise bakanlıkta ki o saygın insanlar duruyormuş. Lizz teyze hemen doğrulup sorgulamak istemiş fakat yaşı gereği artık bir sersemletme büyüsü bile fazla geliyormuş. Yanında ki bakanlık çalışanından bir tanesi doğrulmasına yardım etmiş lizz teyze de hemen sorusunu sormuş “ Jane nasıl? “ adam kaşlarını çatarak, yere eğilmişti, şimdi duyulamayacak kadar kısık bir sesle konuşmuştu: “ Biz içeri girdiğimizde Jane’in cesedi yerdeydi, hizmetli ise kahkahalarla başındaydı.” Lizz teyze küfür etmişti. Gerisi mağlumdu. Alyssa o sözlerden sonra ne olduğunu hatırlamıyordu.. Gözlerini yeniden araladığında ise etrafı şaşkın yüzlerle doluydu.

Tabi ki ilk sorduğu soru ‘annem nerde?’ olmuştu, ama gerekli cevabı anca 2 gün sonra alabilmişti. Ondan sonrada uzun süreli bir hastalığa başvurmuştu. Annesinin ölümünden 4 yıl geçtikten sonra, Alyssa serpilip iş sahibi olduktan sonra, hala annesini en iyi şekilde anımsıyordu. Yaptığı kötülükleri umursamıyordu, ona verdiği kolyeyi ise taparcasına saklıyordu. O yıl annesinin ölümünden biraz daha uzaklaşmıştı artık kendi hayatıyla daha çok ilgileniyordu, ta ki o gün gelip çatana kadar. Annesinin cesedi kadar soğuktu evin içi, Alyssa babasının dizinde yatmış karşısında ki yeni közlenmiş ateşi izliyor ve ruhunu dinlendiriyordu. Göz kapakları çoktan yenilmiş ve düşmüştü, fakat hala uyumamıştı. Babası saçlarını okşuyor ve ona bütün sevgisini belli ediyordu. Kardeşi ise mutfakta yemek yiyordu. Alyssa zihninin artık rüyalarına akmasına izin verirken, dudaklarına kaba ve soğuk bir şey deydi, gözlerini açtığında dehşete düştü, babası üstünde ona saldıracakmış gibi duruyor ve büyük bir aç gözlülükle onu süzüyordu. Alyssa ne yapacağını bilemedi, yaşadığı şok onu öylece dondurmuştu. Alyssa sesinin duyulmayacağını bildiği halde çığlık atmaya çalışmıştı ama çok geçti babası ağzını kapamıştı bile. Çırpınmaya ve bulunduğu mindere vurmaya başladı, kardeşinin duymasını umuyordu. Babası artık onu süzmeyi kesmiş ve işlemine koyuşmuştu. Alyssa delirircesine çığırmak istiyordu, gözyaşları gözlerini delip çıkıyordu sanki. Üzerinde ki o kaba beden, Alyssa’nın hayatını kapatıyordu sanki. 10 kadar bir süre zarfı sonunda, odanın kapısı açılmış ve kardeşi kağıda şaşkın ifadesiyle belirmişti. Anlaşılan hemen harekete geçmesinin farkındaydı çünkü sol tarafından asasını çekmiş, Alyssa’nın üzerinde bulunan babasına hemen asasını doğrultmuştu. Alyssa’yı bir yandan çekerken bir yandan da babasına laneti yollamakta tereddüt ediyordu ama Alyssa’nın babası bir an bile tereddüt etmeden oğluna, yeşil ışık huzmelerini yollamış ve birde kahkaha koyuvermişti. Alyssa’nın tek umudu şimdi yok olmuştu, ev boştu ve karşısında neredeyse salyaları akacak olan babası duruyordu ama Alyssa onun babası olduğuna inanmak istemiyordu, öte yandan babasının daha önce annesini aldattığını da biliyordu. Alyssa sabahın ilk ışıklarının yüzüne vurmasıyla hiç istemeyerek bile olsa gözlerini araladı. Gördüğü manzara karşınsında ölümü tercih etmişti.. Hemen bulunduğu minderden kalkıp yerde sürünen eşorfmanı eşliğiyle banyoya girdi. Soğuk su teninde süzülürken, giysileri de ağırlıktan vücudundan düşüyordu. Alyssa bir yandan sessizce ağlıyor bir yandan da acaba o adam hala evde mi diye merak ediyordu. Bir önemi yoktu, olan olmuştu şimdi hayatı son bulmuştu, kardeşinin soğuk bedeni salonda yatıyordu ve Alyssa hiçbir kızın olmak istemeyeceği bir durumdaydı. Islak giysileriyle ve ürkek gözlerle tekrar salona gitti, oradaydı, Alyssa dehşet verici bir biçimde çığlık attı.

Bütün hayatı böyle iğrenç şeylerle geçmişti, bu olaydan sonra bir daha babasını görmedi. 2 yıl sonra hayatına soktuğu ve deli gibi aşık olduğu adam yanında işe girdi. Onunla evlenmeyi düşünüyordu fakat yaşadıklarının çeyreğini bile bilmiyordu o adam. Şimdi ise nasıl açıklayacağını kara kara düşünüyordu. Yaşadığı günlerin her biri saniyesi saniyesine aklındaydı, ama hepsinden kurtulmak istiyordu. Şimdi ise evlilik planları yaptığı adamla beraber yaşıyordu…

Madison Jane * Con6 Madison Jane * Con5

En son Madison Jane Stephanié tarafından Ptsi Haz. 22, 2009 12:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t6862-j-a-n-e
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 10:03 pm

Madison Jane * Fsdfsa

- Lejant -

~ ArkadaşLar ~

[Ayrılmaz İkili] %
Victoria Megan Slopen
Madison Jane * 25zp4b4 Madison Jane * Ab6

Victoria ile ben gerçekten ayrılmaz ikiliyiz, ilk tanışmamız Dırdırcı’da oldu, daha sonrada manevi kardeşim gibi oldu o. Yalnızca iş yapmadık, birçok şey yaptık, uzun yıllarda arkadaşım, evet sanırım Dırdırcı’ya ilk başladığım sene, onu o sene işe almıştım. her şeyimi paylaştığım 3 dostumdan biri o. Ölümüne seviyorum onu. İnsanın her şeyini paylaşabileceği tek dostu o.

Stesha Irına Laérod
Madison Jane * Alealessandraambrosio66 Madison Jane * Alessandraalessandraamb

Stesha, onun yeri anlatılamaz benim için. Çok sevdiğim bir dostumdur. Hogwarts’tan beri arkadaşız. Farklı binalarda olmamızda, farklı şehirlerde olmamızda bizi asla ayırmadı. Her zaman bir arada olduk, ikimizde çılgın birer bireyleriz. Birbirimizin her anını çok iyi biliriz, yalnızca yüz hatlarından karşımızdakinin ne düşündüğünü hissederiz biz. Onunla yapmadığımız çok az şey vardır, hayatımın her baharında yanımda olan tek varlıktır o

[Dostlar] %
Déesse Viola Laerod
Madison Jane * Kristenstewartbrunette0 Madison Jane * Kristenstewartx

Déese onunla tanışmamız tam bir faciaydı. Onun için yaptığım haber tarihe geçirilebilecek kadar büyük bir haberdi. Tanışmamızı unutmama gerçekten olanak yok. Onun için yaptığım haberi okur okumaz büromu basmıştı, bir anda ne olduğunu anlamasam da. Olayı kavrayınca, umursamaz bir tavırla onu sinir etmeye başladım, gerçekten zevkliydi. Ogün ki uzun bir tartışmanın ardından olay kapandı, daha sonra görüştüğümüzde ise iki olgun bir birey gibiydik, hiç tartışmamış gibiydik. Sonrada arkadaş olduk, çok yakın olmasakta onu gördüğümde gülümsüyordum.

[İyi Arkadaşlar] %
Loreena Olive

Madison Jane * Icn2 Madison Jane * Icn3

Loreena, iyi anlaştığım kızlar grubundadır. Çok yakın olmasak da iyi anlaşırız. Tanışmamız ise bir arkadaş grubu içerisinde oldu. Tanıştığımız günden sonrada bir daha hiç görüşmedik ama derginin her sayısını kaçırmadan okuduğunu biliyorum. Bu yüzden onu seviyorum.

[Yakın Arkadaşlar] %
Joselyn Oasis Widmore
Madison Jane * Meme6122232100100 Madison Jane * Meme6131106100100

Oasis, bakanlıkta ki bir tartışmam sırasında bana yardımcı olmuştu, oradan bir kadınla kavgaya tutuşmuştum ve ilk ayıranda Oasis’di. O günden sonrada çok iyi iki arkadaş olduk, sık sık baykuş postası yardımıyla görüşüyoruz. Yüz yüze konuşamıyoruz çünkü ikimizde çok meşgul insanlarız. İkimizde birbirimizi çok seviyoruz ve bunu her mektupta dillendiriyoruz.

[Değer Verdiklerim] %
Lasié Marry Aloné
Madison Jane * 5142 Madison Jane * 5147

Lasié, iş arkadaşım, şuan çok yakın değiliz fakat en kısa zamanda sırdaşlarım grubuna dahil olacağından eminim. Çünkü tüm iş arkadaşlarımla aram mükemmeldir. İş yaptığım insanın benim yalnızca arkadaşım olmamasını ben isterim. Çok iyi ve sempatik bir kız olduğunu düşünüyorum, henüz yeni işe başlamasına rağmen benimde Victoria’nın da ona kanı çok ısınık. İkimizde onu seviyoruz ve bu sevginin karşılıklı olduğuna inanıyoruz.

[Kanımın Isınık Oldukları ] %
Theodore Henry Dominique
Madison Jane * 018d Madison Jane * 035b

Henry, yine bakanlıkta tanışmıştık, onunla bir röportaj yapmak istemiştim ve seve seve kabul etmişti. Konuşmalarımız esnasında da bana bir kahve ısmarlamayı ihmal etmemişti, çok sempatik ve anlayışlı bulduğum çok az erkeklerden biri. Ayrıca fazla çekici olduğunu da inanıyorum, fazla özle hayatına girmesem de bir kız arkadaşı olduğuna kesinlik getirebilirim.

[Sıradan ] %
[Sadece Selamlaştıklarım] %

~ DüşmanLar ~

[Zararsızlar] %
[İşe yaramazlar] %
[Rakipler] %
[Hoşlanmadığım] %

[Ölümcül derecede nefret ettiklerim] %
Catherine Daphné Caliente
Madison Jane * Eva1 Madison Jane * Eva2w

Iyk, ondan nefret ediyorum! Elime geçse öldürmekten beter ederim o iğrenç sürtüğü. Matt ile ilk tanıştığımızda, ben Matt'in yanındayken ona sarkmaya yeltenmişti! Çok sinir bozucuydu. Onu orada gebertebilirdim, böyle bir şeye yeltenmiştimde o anda ama Matt aramıza girdi. O iğrenç kelimelerini Matt'e söylerken neredeyse boğazlıyordum onu. O günden sonra 3 kere daha gördüm onu. Şansıydı ki her seferinde yanımda birileri vardı. Bekliyorum, elbet birgün karşılaşırız.. Gereksiz yaratık ..

[Baş Belası] %

Devamı altta >>

En son Madison Jane Stephanié tarafından Paz Tem. 05, 2009 5:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 40 kere değiştirildi
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 10:32 pm

~ Aşk ~

[Şimdiki] %

Matthew Jack Derope
Madison Jane * Icon1mg Madison Jane * Con2i
Matt, hayatımın anlamı, kelimelerle anlatamayacağım tek insan. Bütün kalbimle aşık olduğum ve nefes almamı amaçlayan insan. Ona tapıyorum, ona deli gibi aşık olduğumu dünyalara haykırmak istiyorum. Hayatımın anlamı olmasına rağmen hala geçmişimin gizeminden haberi yok çünkü hala bunu anlatacak cesareti bulamadım, birgün bulabileceğimi de düşünmüyorum. Hayatımı birleştireceğim bu adamdan da yakın zamanda bizi simgeleyen bir çocuğum olacak, bunun için çok mutluyum tıpkı onun gibi…

[Gözümün kaldıkları] %
Charles Crestor
Madison Jane * Ian13 Madison Jane * Iansomerhalder14
Charles, her zaman gözümün kaldığı bir insandır. Stesha’yla ilişkilerinin başladığının ertesi günü tanıştık. Stesha bizi tanıştırırken çok heyecanlıydı, sanki birgün bu adamla hayatının birleşeceğinden ve tek gecelik aşklarından kurtulacağını biliyordu. Şimdi ona tapıyordu, onsuz hiçbir şeyin olmayacağının farkındaydı, aşık olduğunun farkındaydı. En yakın arkadaşımın kocası olmasına rağmen bende ona karşı ufakta olsa bir şeyler hissediyordum, belki hayatımda Matt olmasaydı, ona güzel bir gece ayırabilirdim.

[Eski] %
Aundrey Corbyn Banning
Madison Jane * Adnan Madison Jane * Jessemccartneypicture16
Aundrey, eski ateşli geceler. Evet sevgiliydik Matt'den önce ama biz diğer sevigliler gibi kahve içmeye filan gitmiyorduk, sadece sex yapan iki çifttik. Sanki iki robottuk, her gece aynı saatte farklı yatak odasında beraber vakit geçiriyorduk, bazen alkollü bazen alkolsüz. Birbirimizi seviyormuyduk yoksa birbirimizi doyuruyormuyduk bilmiyorum ama güzel vakitlerdi. Jane o zaman Sex'den haz alıyordu, Aundrey sağlamıştı bunu, fazla ateşlilerdi. Ama bitmişti şimdi yalnızca arkadaşlardı. Ona bakınca o geceler canlanıyordu hala gözlerinde ama bunun bir öenmi yoktu, artık Matt vardı ve ölene kadar Matt olacaktı.

[Bana tapıyor] %

[Arzuladığım] %
Barty Jack Widmore

Madison Jane * Berkemmmm Madison Jane * Berkemm
Barty, çok uzun bir süre istemiştim onu. Vazgeçilmez bir biçimde sevidğimi düşünmüştüm ama vazgeçmiştim işte, artık ondan daha da çok arzuladığım biriyle beraberdim, Matt. Onu hala arzuluyormuydum bilmiyorum, onunla görüştüğümde, bir aralar onu ne kadar çok sevdiğimi hatırlıyorum ama bu yalnızca birkaç saniyemi alıyor. Zamanında çok sevmiştim, asla açıklayamamıştım, hiçbir zamanda açıklayamayacağım çünkü yanımdan yok olmasından korkuyorum. Her zaman arkadaş olarak kalmamızı istiyorum. Gerçi son haberinden sonra bana karşı pek arkadaş canlısı olmadı ama aramızın düzeleceğinden eminim.

~ Küçükler~

[İdol Öğrenciler] %

Mirabella Grazia Swan
Madison Jane * Ashley3ashleygreene4444Madison Jane * Ashleyashleygreene42680
Mirabella, benim tatlı manevi kardeşim. Dergimi en çok okuyan ve hayranlık duyanlardan biri, birgün Hogwarts’a röportaj için gittiğimde benimle konuşmak için can atıyordu. Gerçekten çok sevimliydi. Ogün tanıştıktan sonra her sömestr ailesinden izin alıp yanıma gelmeye başladı. Ofisime geliyordu beraber çarşıya gidiyorduk, birkaç bir şey yiyip içiyorduk, dertleşiyorduk, komik anılarını anlatıyordu bana, sonra onu eve bırakıyordum. Her sömestr bunu yapıyorduk çok zevkli, hala yapıyoruz aynı şeyleri. Dırdırcı’nın her sayısını ücretsiz olarak postalıyorum ona. Her birine özenle Teşekkür mektubu yolluyor.

Lorinna Granuerre
Madison Jane * Taylortaylormomsen26040 Madison Jane * Taylortaylormomsen26040a
Lorinna, dergimin bir sayısında onun hakkında haber yapmak istemiştim fakat oldukça ters karşıladı bu olayı, hatta birkaç dakikalık bir tartışma bile çıkardı ama sonunda uzlaşabildik. Sadece onun hakkında haber yapmamamı istedi, bende bu kadar istemiyorsan pekala dedim ve olayı büyütmedim. Onu anlayışla karşılayınca da benimle çok iyi anlaşmaya başladı. Fransa’ya her geldiğinde mutlaka ofisime uğrar, istediği kadar güzel vakit geçirmesek de bir şeyler yaparız. O biraz ilginç bir kız., neyden mutlu olacağını anlamak zor, yada ne istediğini…

Diamondié Odysséia
Madison Jane * 37333677 Madison Jane * 53814096
Diamondié, tatlı ve suskun kızlardan ama haberimi yaptığını öğrenince pekte suskun kalmadı hatta biraz bağırdı bile denilebilir. Biraz konuştuk ve anlaştık onunla da. Şuanda aramız mükemmel çok iyi anlaşıyoruz denilemez ama kötü de değil. En azından beni her gördüğünde o bağırıp aptalca asalarını sallayan veletlerden değil. Şimdiye dek oturup sohbet etmişliğimiz yok ama onda esrarengiz bir şeyler olduğundan şüpheliyim, yani yanaşmamak gerek, ne çıkacağı belli olmaz.

[Sevdiğim Öğrenciler] %
Sylvana Kingswell
Madison Jane * Taylor3taylorswift63143 Madison Jane * Taylortaylorswift116157
Sylvana, bizi tanıştıran Mirabella olmuştu, onları görmek için Hogsmeade’ye gittiğimde yanına oturan ufak sarışındı. Gerçekten çok tatlıydılar. Çok iyi anlaştıkları da barizdi. Sylvana ile orada tanıştıktan sonra bir daha hiç görmedim, aslında görmeyi istiyorum belki sorarsam, birgün kendi gelirken yanında getirir onu da Mirabella. Yine o sıcak muhabbetimizi eder ve bir şeyler atıştırırız. Normalde çocukları sevmem ama bu iki şeker kendilerini sevdirmeyi çok iyi biliyorlar.

[Nötr Öğrenciler] %
Steve DeanStrong
Madison Jane * Jensenjensenackles99276 Madison Jane * Jensenjensenackles20210

Benim için nötr kişiliklerden biri, tatlı ve sessiz bir çocuk. En azından benim gördüğüm yanı o. Düzenli olarka Dırdırcı'yı aldığı ve okuduğu için seviyorum aslında onu. Sempatik ve tatlı bir siması var. Birkaç kere ofisime geldi ve sohbet ettik. Sohbetlerinden de memnunum, en azından ofisime gelipte bağırıp çağırani elinden gelse beni öldürecek olan insanlardan değil. Haberini yaptığımda bile, hiç beklemediğim bir tepki vermişti, baykuş postası aracılığı ile " derginde bana da yer veridğiniz için teşekküre derim Jane " demişti, o günden sonrada, kanım ona hep ısınık olmuştu zaten.. Onu seviyorum, şeker bir öğrenci.

[İlginç Bulduklarım] %
Sonia Michelle Williams
Madison Jane * Gagabears Madison Jane * Themusicrules

[Sevmediğim Öğrenciler] %
Jasmine Lola Menarix
Madison Jane * Paris1 Madison Jane * Pariz2

Oh Jasmine, hiç haz etmediğim öğrencilerden biri. Onun habeirni yaptığımdan beri birbirimize nefretle bakıyoruz, gerçi ondan öncede iyi geçindiğimiz pek söylenemez. Arada ufak tartışmalarımız oldu, bu birbirimize olan nefretimi daha da ateşledi. Zaten onunla iyi anlaşmak isteyen kim? Havalı ve çekici olduğunu zanneden asalaklardan biri işte. Böyle büyücüler, dünyamızı lekeliyor, fazla gereksizler. Hepsinin köküne kibrit çöpü, zerre kadar umurumda değil. Çarpık bacaklı!

[Zorunlu Öğrenciler] %

[Tam Bir Baş Belası] %

Madison Jane * Con4q Madison Jane * Con3a
- Eklenmek İçin -
[i]Ad & Soyad:
İstediğiniz Bölüm:
2 tane icon:

En son Madison Jane Stephanié tarafından Paz Tem. 05, 2009 5:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 13 kere değiştirildi
Sylvana Kingswell

Sylvana Kingswell

Doğum tarihi : 17/12/95
Mücadele Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Fully

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 10:33 pm

Evet hayatım memnunum x)
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 10:35 pm

Tamam hayatım =) Eee başka yok mu? =/
Nadja Mulder

Nadja Mulder

Mücadele Tarafı : Karanlık
Evcil Hayvanı : Swe.

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 10:36 pm

Ben varım hayatım ama iconum yok napcaz Razz
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 10:39 pm

Kuzu sen önce ünlünü seç Very Happy Sonra gel eklicem ben seni en güzel yere Very Happy

En son Madison Jane Stephanié tarafından Paz Haz. 07, 2009 11:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Irene Descardina

Irene Descardina

Doğum tarihi : 06/11/93
Mücadele Tarafı : Saçları.
Sihirsel Soy : Safkan.

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 11:03 pm

Bebeğim. ^^.

Bu Lorinna için. * Bu da babam için. asdf. Sustum. *

Madison Jane * Taylor-taylor-momsen-2604016-100-100 Madison Jane * Taylor-taylor-momsen-2604017-100-100

Bu da Déesse için.

Madison Jane * Kristenstewart Madison Jane * Kristen_Stewart_Brunette_033
Diamondié Odysséia

Diamondié Odysséia

Mücadele Tarafı : İlgilenmiyor pek*
Sihirsel Soy : Safkan*
Evcil Hayvanı : Diamondia*

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 3:30 pm

Sallayıver bir yerlere güzelim. ^^
Spoiler:
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 8:37 pm

*Naz'm ikisinide ekledim =)

*Beste'm özledim seni ya =) Nerelerdesin Razz Eklendin !
Misafir
Misafir

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 8:47 pm

Madison Jane * Icon1mMadison Jane * Con2

** Datluşumm ... x))
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 8:49 pm

Ekliyorum bi'tanem =)
Steve D.Strong

Mücadele Tarafı : O an kim haklı geliyorsa ondan...
Evcil Hayvanı : Rascal (Sözlüğü aç bak bakalım,ne demekmiş...)

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 9:06 pm

Ad & Soyad:
Steve Dean Strong
İstediğiniz Bölüm:
Sevdiği öğrenciler...
2 tane icon:
Madison Jane * Jensen-jensen-ackles-2021009-100-100Madison Jane * Jensen-jensen-ackles-992760_100_100

xx

Fazlalık olmasın Loreena için de başvuruyorum buradan;

Ad & Soyad:
Loreena Olive
İstediğiniz Bölüm:
Değer verdiklerim,kanımın ısındıkları gibi bir yer açıkçası farketmez ^^
2 tane icon:
Madison Jane * Icn2Madison Jane * Icn3
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/steve-dean-marti
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 9:27 pm

2 Üyeliğinde eklendi bi'tanem =)
Nadja Mulder

Nadja Mulder

Mücadele Tarafı : Karanlık
Evcil Hayvanı : Swe.

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 9:30 pm

Bitanem ekle benide, icon Alessandro Ambrosio'nun. En özel yeri aç bana bakim ^* Razz
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 9:49 pm

Eklendin Leyla'm..
Mirabella Grazia Swan

Mirabella Grazia Swan

Doğum tarihi : 03/09/89
Evcil Hayvanı : Bella

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 1:28 pm

Madison Jane * Ashleyashleygreene42680Madison Jane * Ashley3ashleygreene4444

Kurgu bulamadım hayatım sen yap bişiler çok dolu listen Smile
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/mirabella-grazia
Victoria Megan Slopen

Mücadele Tarafı : L'ovelpa.
Evcil Hayvanı : Meg.

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 3:45 pm

Theodore Henry Dominique

Theodore Henry Dominique

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 1:24 pm

Madison Jane * 082Madison Jane * 018Madison Jane * 035

Kanımın ısınık oldukları uygun gibi. Bakanlıkta bir röportaj sırasında karşılaşmış ve dost olmuş olabiliriz.
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 2:51 pm

Gizem ablam ve Güliz'm ikinizide ekledim umarım memnunsunuzdur =)

Thedore o zaman seninle en yakın zamanda rp yapalım, bu arada biz röportaj yapmıyoruz direk yalan haber yazıyoruz. 2. Sayıya belki haberin olmayabilir ama 3. sayıya kesinlik verebilirim, böylelikle başta tartışsakta sonradan sot olabililriz =)

Kurguyu beğenmediysen değiştirebiliriz?
Lasié Marry Aloné

Lasié Marry Aloné

Doğum tarihi : 10/11/93
Mücadele Tarafı : Karamsar.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Lass`

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:25 pm

Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 4:03 pm

Eklendin Nesli'm umarım beğenmişsindir =)
Misafir
Misafir

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 2:09 pm

Madison Jane * Ian13
Madison Jane * IanSomerhalder14

Ekle bakalım güzel bi yere ^^
Stesha Irina Láerod

Stesha Irina Láerod

Doğum tarihi : 26/05/91
Mücadele Tarafı : Tarafsız Ste.

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 3:24 pm

Madison Jane * Alessandra-alessandra-ambrosio-4927800-100-100Madison Jane * Ale-alessandra-ambrosio-6616890-100-100

* Ales orda gözüküyor ama! =S
Valerie Jane Renaud

Valerie Jane Renaud

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Madison Jane * Empty
MesajKonu: Geri: Madison Jane *   Madison Jane * Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 3:36 pm

*Berkay'm beğendin mi yerini Madison Jane * 939920

*Seda'm ekledim senide bitanelerin bitanesi Madison Jane * 722631

Madison Jane *
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Stesha ve Madison Jane ( Seda*Ece )
» Madison.
» Jane JONES
» Alyssa Jane Stephanié
» Madison Jo de Lora